Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közölnéd a barátnőddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közölnéd a barátnőddel, hogy bőrkeményedéses a talpa és szeretnéd, ha ápoltabb lenne?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt és zavaró.
2018. jan. 24. 17:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Vàrhato volt hogy megsertodik
2018. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Inkább menne és rakná rendbe.
2018. jan. 24. 19:17
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves?

Vond meg tőle a szexet és majd rájön, hogy neked volt igazad, eléggé igénytelen a barátnőd.

2018. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Szerintem is az.

Szerencsére vannak azért igényes nők a válaszollók között.

2018. jan. 24. 19:32
 25/28 WheneverYouWant ***** válasza:

Vegyél neki krémet valamilyen ünnepnapra és mint nagyanyád a zoknira ha nem hordod. Morgolódj. XD

Vagy kend be neki minden este alvás közben.

Legegyszerűbb lenne beszélned vele de ez nem történhet meg hiszen ez a kérdés is megszületett valahogy...

Meséld be neki hogy lábfetisiszta vagy és szép ápolt lábakat szeretnél nyalogatni minden este...

Nem tudok többet segíteni...

2018. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Hát ha sértődős akkor nem nagyon tudod finoman mondani.


Nekem a barátom úgy szólt, hogy elkapta a lábam, megkocogtatta a sarkam és közölte, hogy ezzel embert lehetne ölni. Miután kiröhögtük magunkat, vettem a lapot és "lecsiszoltam" 26/N

2018. jan. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit nehéz elhinnem, hogy ezeknek a férfiaknak mind sima a lábfejük.
2018. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mik azok a válaszoLLók?
2018. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!