Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, szerintetek velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek velem van a probléma? Meglehet ezt oldani még?

Figyelt kérdés

A párommal már 2 éve vagyunk együtt. Sajnos a kapcsolat viharosan kezdődött. A baráti társasága nagyon kedvesnek tűnt, de az kapcsolat elején elkezdték a páromat "sarazni",hogy anno milyen bulikban volt, hány nővel volt dolga, képeket mutogattak,mert nekik ez poénos. Ez viszont engem bántott... Ha bulikba megyünk a mai napig megvan a viszolygás érzése, ugyanis szeret " nézelődni a párom", pedig tudom,hogy nem tenne hülyeséget. Azóta már leállítottam a "barátait".

Hogy engedjem el ezt az egészet?



2018. jan. 24. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Azzal nincsen baj, ha "nézelődik". Nem baj ha másokat is megnéz a barátod. Ha zavar a múltja akkor viszont szakíts vele. Most ne okold őt már, nincs jogos hozzád. Ha azóta megváltozott nem kéne saját magadnak generálni a problémát,izgulni feleslegesen. Bízz a párodban!
2018. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jogod*
2018. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!