Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még mindig szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még mindig szeretheti az exét?

Figyelt kérdés
A barátommal elég friss a kapcsolatunk (kb. 3 hónap). Észre vettem, hogy minden nap egyszer megnézi a volt barátnője adatlapját. Számomra ez egyértelmű, hogy érdekli a volt barátnője. A telefonját nem dugdossa előlem és nem tesz rá kódot, szóval bármikor megnézhetem.. bár nem szoktam élni a lehetőséggel. Viszont véletlenül megláttam, hogy a volt barátnője írta neki, hogy “sajnálom”, mire a barátom annyit válaszolt, hogy “ne sajnáld élj boldogan a jelenbe”. Egyébként a lánynak már van egy stabilnak látszó kapcsolata. Én eléggé jól tudok kombinálni, szóval én arra gondoltam, hogy lehet szereti a lányt, de mivel kapcsolatban van, ezért nem tud hozzá visszamenni, így inkább velem tervezi a jövőjét, szóval amolyan ‘nincs ló, jó a szamàr is’ fillingje van a történetnek. Teljesen jól megvagyunk a barátommal egyébként, az egész családja előtt engem mindenkinek fényez és törődik velem nagyon sokat. De ez az ex barátnő nem hagy nyugodni, nem tudom mit csináljak. Ha tudtok valami tanácsot adni, akkor írjatok! :)
2018. jan. 24. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

NE kombinálj!!!!!!!!! Ennek a f..sz értelme van úgy őszintén?

Gondolom nem zárta még le az előzőt, biztos így alakított veled kapcsolatot.


De írta neki, hogy "“ne sajnáld élj boldogan a jelenbe" ez egyértelmű elutasítás volt.


De ha tovább kergeted a zöld szörnyet, akkor el fogod magad mellől üldözni a pasit. Ezt akarod?

2018. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elüldözni magam mellől, mert szeretem, de nem szeretnék pótlék lenni senkinek!
2018. jan. 24. 20:52
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Két lehetőség van az elsőt nem szívesen ajánlanám..


Beszélj róla ha titkolod gáz mondjuk nem tudom hogy váltak el lehet meg kéne kérned rá hogy törölje őt. Szerintem megtenné.


tudom hogy rossz dolog a féltékenység és rosszul is elsülhet mert kiféle ennek olyan optikája van mintha nem bíznál benne, de lehet ő nem venné zokon te ismered jobban, de ha így is van azért akkor is egy kis tüske.


A Másik amit tehetsz hogy elengeded ezt a dolgot mivel szereted és megbízol benne. :)


Szívem szerint én ezt javaslom

2018. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megkérném rá, hogy törölje, viszont nem látom értelmét, mert ha látni akarja a facebookon, akkor azt megtudja nézni így is meg úgy is. És igen szerintem is az lenne a legjobb, ha elengedném a témát és nem venném figyelembe, mert szeretem, de nem olyan egyszerű ezt megtenni sajnos. :)
2018. jan. 24. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Abban még semmi sincs,hogy megnézte az exe adatlapját sokszor. Tuti,hogy másokéra is sokszor rákattint. Ne már,hogy ez zavarjon! Az meg még mindig nem akad okot a bizonytalanságra,féltékenykedésre,hogy az exével beszélget. Vicces amúgy: "véletlen" megláttad. Hát persze! Sok ilyen "véletlen" van az életben nem? Nem kell lesni a barátod minden mozdulatát,kivel mikor mit csinál kinek ír stb. Saját magadnak okozol feszültséget. De ha gondolod akár meg is kérdezheted,hogy hogy beszél még az exével,csak mert "véletlen" megláttad,hogy írtak egymásnak. Azért ne legyél számonkérő! Az meg nem baj ha tartanák a kapcsolatot. Csak azért,mert valakivel szakít az ember nem azt jelenti,hogy minden kapcsolatot megkell szakítani vagy a másikat a pokolba kívánnád és utálni kéne az embert. Ne legyél hisztis p###a!
2018. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy jobb résen lenni. :)
2018. jan. 24. 22:01
 7/14 anonim válasza:
Szerintem nem igazán tette túl rajta magát..majd idővel elfelejti..de ha nem akkor gondolkozz el hogy nem e vagy pótlék számára!
2018. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ejj, Ez a Roli nem változik... Engedd el,az exét pótolja! :)
2018. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már elgondolkoztam rajta... :)
2018. jan. 24. 22:43
 10/14 A kérdező kommentje:
8/9 Milyen Roli? :)
2018. jan. 24. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!