Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom már nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom már nem szeret, miért nem szakít velem?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat, 22 évesek vagyunk.

Mondhatni egyáltalán nincs szex. Semmi. Hiába fekszek mellette meztelenül, hiába csókolom, nem kíván, csak ritkán.

Elég csúnyán beszél velem, ha a saját véleményemet kifejtem és nem értek egyet vele(nem káromkodik, csak felemeli a hangját meg nekem esik hogy én egy hercegnőnek hiszem magamat).

Nem én vagyok már az első neki a ranglétrán, és 0-24-ben a facebookot nyomja, és ha megkérem, hogy ne, akkoris rámförmed.

Leültem vele, hogy ha már nem szeret, vagy nem szerelmes, és nem tud változtatni, akkor szakítsunk, mert ne húzza az én időmet, ez nem fair, mire az a válasza, hogy biztos magamból indulok ki és én nem szeretem őt, és hogy ha nem szeretne nem lenne velem.

Régen az elején nem volt ez, és más lányokkal még mindig kedves, csak velem nem.

Kezdem azt érezni, nekem kell meglépnem a szakítást, de ez így nehezebb. Miért van velem? Azt sem lehet mondani, hogy a szex miatt, hiszen mondom, nincs.


2018. jan. 24. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts hát!
2018. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat ennyi volt. Lépj!
2018. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha neked ez probléma akkor miért nem szakítasz te vele?Akkor miért vagy még vele?
2018. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt tényleg nem értem a lányokat... Tök jó srácok hajtanának rátok, erre folyamatosan a bántalmazó vagy nemtörődöm srácokra hajtotok.

Nem, ne szakíts vele. Szenvedjetek még egy kicsit. Aztán utána szakíts és keress még egy ilyen srácot...

2018. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Exem is ilyen volt. Csak én szakítottam is vele. Egy percig nem bánom, neked is ezt tudom javasolni.
2018. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, nem foglalkozik veled.
2018. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lépj ki, mert változni nem fog semmi Csakis te tudod megváltoztatni az életed, ne tőle várd el! Ha mást akarsz, egy olyan embert, aki jól bánik veled és kíván is, lépned kell!
2018. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!