Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig szexelünk. A párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig szexelünk. A párom azt mondta, ha még egyszer felhozom a témát elgondolkozik a szakításon. Vélemény?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok, ő 27. Kb 7-8 hónapja kevesebb lett a szex, lecsökkent havi egyre... Sokszor hoztam fel a témát, ő mindig mondja, hogy ne stresszeljem ezzel. Kérdeztem h van valakie.mondta h nem.. Nem tudom mit higyjek.

2018. jan. 24. 23:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj el te is a szakításon.

Nem úgy tűnik, mint hogyha annyira akarna téged.

2018. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%
Vagy ujitsatok kkcsot a szexen főleg te kezdeményezz ujjabb dolgokat dobd fel a szexet
2018. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%

Prornófüggő..


[link]


Vagy mást kezelget..

2018. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem van rá nagy esély, hogy megcsal. Hogy te nem vagy elég jó neki abban, és akkor megkeresi máshol.
2018. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
44%
Istenem már meg se tudom számolni hanyadik kérdést olvasom ma ami arról szól, hogy egy szenvedés a kapcsolat mert a pasija nem farkalja meg, hozzá se nyúl és kb le se sz*rja a nőjét. De nem baj, jól teszitek, adjatok ilyen "férfiaknak" esélyt mert megérdemlik, ti meg élvezzétek, hogy szenvedtek mert úgy tűnik nektek ez imponál.
2018. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
Hát akkor gondolkozz el Te a szakításon. :) Ha valami problémája van nem igaz, hogy nem lehet elmondani és együtt megbeszélni. Ha meg nincs, akkor mi az, hogy 30 naponta szexel. Mert az is biztos, hogy közte ki kell vernie. Mondjuk e helyett csinálhatna mást... Nem normális helyet.
2018. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Ha felhozod meg 1x, elgondolkodik a szakításon? :O

Mással is szokott zsarolgatni, a kis kotsog?

Te gondolkozz el, a szakításon.

2018. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy leszbikus kapcsolat? Mert akkor senki nem ver ki semmit.

Nőknél simán előfordul ennyire alacsony libidó sajnos, pláne ha esetleg a munkája is stresszesebb. Persze ha nem nyitott a kommunikációra, az összességében nem jó jel.

2018. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Én már réges régen leléptem volna a helyedben. Hiszen megoldás nem született. Valami nem okés. Nem kíván vagy megcsalt,már nem szeret vagy egyéb más oka lehet amiért nincs szex. De nincs. És nem is akar ezen változtatni. Akkor meg? Miért vagy egy ilyen kisfiúval?
2018. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Én megkímélném a gondolkodástól meg a stressztől, ott hagynám a francba.
2018. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!