Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék rájönni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rájönni, hogy szeretem-e még a páromat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy szeretem, de akkor miért van az, hogy lépten nyomon, 'megtetszik' valaki más?

Sikerül sokszor elfelejteni ezt az érzést, de mindig jön valaki, vagy éppen van aki hónapokra beköltözik a gondolataimba?

Talán már csak a megszokás az ami miatt együtt vagyunk?

Nem tudom...

Gondolom, ha ezt elmondanám neki akkor nem lenne boldog tőle, igaz?


2018. jan. 25. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Te már nem szereted, különben nem tetszene meg neked más, plusz ez a kérdés meg se született volna benned, ha szeretnéd a párod.
2018. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek adok igazat.
2018. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza...bár ha tudomást szerezne az egyikről akkor talán észbe kapna és rájönne, hogy mit veszít...egy próbát megér, ha még szereted egy kicsit is és látsz esélyt az újrakezdésre...ugyan ebben a szituban vagyok én is.
2018. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igy vagyok én is, lassan 3 éve vagyunk együtt jól el vagyunk, bizom benne, meg értsük egymást stb.. nem lennék képes meg csalni de meg tetszenek más fiuk is. Én nem merem emliteni neki mert rosszul esne neki,össze törne és csalódna bennem bennünk ezt én viszont nem akarom mert tőle csak jót kaptam mióta együtt vagyunk nem érdemli ezt tőlem.

Együtt járunk edzőterembe a párommal de van ott egy srác tetszik nekem, edzés közben van hogy róla ábrándozom- nagyon gáz, tudom...

És ez a kérdés bennem is felmerűlt sokszor már hogy szeretem e még vagy már csak megszokás, és lehet amiatt vagyok vele mert a biztosat a bizonytalanra nem szeretném le cserélni, lehet te is igy vagy.

2018. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!