Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel bár még hivatalosan nem járunk. Mégis olyan, mitha járnánk, csak nincs kimondva, nem beszéltük meg.

Van viszont egy kis gond. Ez a lány nagyon visszahúzódó, távolságtartó mindenkivel szemben, velem is. Nem sikerült még megnyilnia előttem. Ezért is nem hoztam fel még a járás témát. Látom hogy kedvel, keresi a társaságom, de még mindig érzek egy gátat köztünk a részéről.

Nem a világ, már az 5. randi lesz holnap. Nem érdekel a szex, nem azt sürgetem tudok rá várni, ha készen áll majd rá.

Hogyan tudhatnék jobban a bizalmába férkőzni, hogyan segíthetnék neki, hogy jobban megnyíljon előttem? Nagyon megkedveltem már, más mint eddig tapasztaltam, jobb.

Én 26 ő 24

Köszönöm a segítséget!



2018. jan. 25. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy ne gyakorolj rá nyomást, de nyilván neked kell a határozottabbnak lenni.

Szerintem egy darabig még ne kérdezd meg a járást.

Fontos, hogy legyél nyitott és ne csak a tökéletes oldaladat mutasd. Az ilyen lányoknak fontos, hogy lássák, hogy más sem tökéletes és ők is meg fognak nyílni.

Jaa onnan tudom, mert én is ilyen vagyok.

Miért olyan, mintha járnátok? Csók volt?

2018. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze volt, már az első randin. Szombaton találkoztunk, együtt is aludtunk. Atkarolva aludtunk. A testi dolgokkal nincs gond, sokat ölelkezüznk, csókolózunk...

A gátat inkább pszichésen érzem. Nem tudunk olyan felüdülten beszélni, mármint ő. Zárkózott, alig beszél magáról, érzéseiről és életéről.

2018. jan. 25. 17:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Fél közzel engedni magához
2018. jan. 25. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!