Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi hisztizik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hisztizik, ha munkába kell menni?

Figyelt kérdés

Apukám ezt olyan szinten tökélyre fejleszette, hogy ha munkanap volt másnap, a szobája mellett lévő mi szobánkba se léphettünk be, mert azonnal üvöltött.

De csak akkor, ha másnap dolgozni kellett.

Végül amikor elbocsátották, évekig nem is keresett állást.

Párom dettó ugyanez, pedig szereti a munkáját, jól is keres vele. Mégis van, hogy vasárnap délután már hozzá sem lehet szólni, ill munkában sem ajánlott felhívni, mert harapós.

Én is dolgozom, nem szeretem a munkám, mivel jóval lejjebb van a képességeimhez képest (tolmácsnak tanulok, és szupermarketben dolgozom mellette a kasszában), de mégse szoktam terrorizálni a környezetem, mert nekem dolgozni kell menni van hogy egy nap 10-12 órát.


2018. jan. 25. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem, férjem nem ilyen, és én sem
2018. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

A munka alapból kimondottan olyan dolog, amit nem jókedvéből csinál az ember, hanem muszájból, kényszerből, mert nem akar éhendögölni. Ha valamit élvezetből csinál, az szórakozás.

Hogy ki hogyan éli meg a napi mókuskereket, az vérmérséklet kérdése. Na meg idióta főnöké.

2018. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hiszti sose volt, max feszultebb vagyok kicsit neha.
2018. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Én eljönni nem szeretek a munkából, az jobb?
2018. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm, aki nem akart melót keresni. Minden nő hisztizik, ha munkába kell menni? NEM! :D

Értelemszerűen az emberek többsége nem szeret robotolni.

2018. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én a saját főnököm vagyok..nem tudok nyilatkozni..mondd meg neki, hogy "mindenki nyugodjon le a - - ba, holnap meló"
2018. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én utálok dolgozni de sztem ez a normális.

nem idegesítem vele a barátnőmet de az tény h a vasárnap már sötét a hangulatom mert másnap meló. az egész hétben csak a péntek este és a szombat jó.

barátnőm megérti ezt teljesen.

a munkám nem olyan rossz, de az nem normális h az embernek 10-12 órákat kell elpocsékolnia naponta. tök fölöslegesen amúgy, mert 9 órát fizikailag képtelenség koncentrálni. és az utazás 1-1 óra, a maradék életkedvét is elveszi az embernek. 3-4 napos munkahét v 6 órás munkarend.


szerencsére barátnőm se agymosott rabszolga, vagy munkamániás szóval megérti ezt. és támogat abban h 6 órás munkát keressek de sajnos úgy néz ki jelenleg ilyen max Svédországban van... és 4 napos munkahét is csak pár helyen...

2018. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
**3-4 napos munkahét v 6 órás munkarend *lenne a normális...*
2018. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

Lusta ferfiak vettek körul teged , mondjuk apukád vitte a pálmát

Ferfiak esetében csúf dolog a mormotaság

2018. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

pff, ezt a hülyeséget. miért lenne valaki lusta, attól hogy nem szeret dolgozni?

mióta bűn ha valaki nem munkamániás?

az alkoholizmus, cigifüggőség gáz mindenki szerint, a játékfüggőség úgyszintén, a nimfomániát egyenesen betegségnek tartják, de a munkamánia az egy erény?

legalábbis a rabszolgatartó felső 10000 ezt súlykolja belénk...

normális ösztön ha valaki nem szereti húzni az igát, nem kell ezért valakit megbélyegezni!

különben is, a lusta emberek viszik előre a világot, nélkülük nem lenne fejlődés, mert mindenki boldogan húzná az igát, csinálná a robotmunkát.

2018. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!