Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyarország még tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarország még tényleg nagyon konzervatív ahhoz, hogy elfogadja egy fehér és egy fekete bőrű párkapcsolatát? Magyar lányként mindenki óva int a helyzettől, pedig nem a sráccal lenne gond, hanem a társadalom és a környezet támadásától félt mindenki.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem kellene mások véleményével törődni, de egyelőre visszatartanak a "tanácsok", pedig tényleg szimpatizálok az illetővel. Várom azok tanácsát,akik esetleg már voltak hasonló helyzetben.
2008. okt. 27. 05:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

Igen utálom az országot ezért....de ha a szüleid és a közvetlen közeledben lévő emberek elfogadják nincs gond.

De sajnos nekem ők sem tudták elfogadni és most USA-ban élek.

2008. okt. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A szülők is "ellenzik" a dolgot, de állítólag de nem a srác személye miatt, hanem a tágabb környezet megítélése miatt. Igazából az ő véleményük tart vissza, mert a kívülállóknak kvázi semmi közük a dologhoz. Csak nem tudom, hogy tényleg kapnánk e annyi támadást, ami tönkretenné e a kapcsolatot (= megérné-e belevágni, vagy előre halálra ítélt a dolog)??!

Bár lehet, hogy kár találgatni, és élesben derülne ki...

2008. okt. 27. 06:18
 3/17 anonim válasza:
45%
Hasonló kételyek gyötörtek emgem is. És lám, mégis belevágtam és nem foglalkozok vele ki mit mond, mert igazából ki tudod zárni a látószögedből a külvilág véleményét és akár észre sem veszed mit gondolnak. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy az a fontos neked, hogy a világ boldog legyen vagy te boldog legyél? Ezt most úgy értsd, hogy senki nem lesz boldogabb, ha nem jössz össze vele, de ha összejössz vele, akkor te boldog lehetsz. Aztán majd a sors megmutatja mennyire vagytok egymásnak rendelve. Hidd el, nem te lennél az egyetlen fehér lány, aki fekete fiúval jön össze.És mondjak valamit? Ők sokkal odaadóbban tudnak szeretni. :)
2008. okt. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki előítéletes, ez ellen nem lehet tenni. Sőt, ha belegondolunk, még valamennyire joggal is, teljesen különböző kultúrák, teljesen különböző szokásokkal.
2008. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Én nem tapasztaltam ilyet a környezetemben...Tény, hogy megbámulják az ilyen párokat az utcán, de szerintem nem elítélés miatt, hanem mert még nem olyan megszokott...A mi környékünkön pl, csak azért óvanak intve, mert sok fekete menekült státusszal van ott, és ezt egyenlővé teszik azzal, hogy biztosan aids-esek is...

Nyilván minden feketének tetszenek a fehér lányok, főleg a világos hajúak, bőrüek..És fordítva a kíváncsiság. Szerintem ez egyre elfogadottabbá válik, inkább az arabokkal, törökökkel szokott gond lenni, vagyis tőlük féltik jobban az európai lányokat.

2008. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Fiú vagyok és sok mindent megadnék, ha fekete barátnőm lehetne. Nekem nagyon tetszenek.
2008. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Lassan felőröl a dolog, a család borzasztóan ellenzi a fent említett dolgok miatt. De mostmár "dönteni kell", mert egyikünk sem bírja sokáig. Se titkolózni, se veszekedni nem szeretnék. Nagyon nehéz helyzet!

De még egyszer köszönöm.

2008. okt. 28. 09:17
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Mennyire megbízható a srác? Itt él vagy csak itt tanul? Ha mind a ketten tudjátok mit akartok s hosszú távra terveztek,vágjatok bele.Nagykorúak vagytok? Függtök a szülőktől anyagilag? Mert akkor visszatarthatnak.Ha nincs ilyen probléma,s látják a szülők hogy a fiú nem szélhámos lassan megbarátkoznak a helyzettel.
2008. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Bár konzervatív volna, de sajnos túl liberális és sokan jó szemmel nézik az ilyet. Hiába, a média agymosása teszi a dolgát... a reklámok tele vannak fekete nőkkel és férfiakkal. Bár színes a világ de keveredni ettől még nem kell. Gondolom a szüleid is így gondolják. Én sosem feküdnék le egy fekete nővel. Minek? Hisz a magyar lányok gyönyörűek. Szerintem te is keress magadnak egy magyar fiút, ő meg majd talál magának egy néger lányt, remélhetőleg nem itt... és mindenki él boldogan.
2008. okt. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is a választ. A dolog jelenleg "pihentetve" van, azt hiszem, nem is lesz folytatása. De ki tudja, sose mondd, hogy soha...
2008. okt. 30. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!