Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mikor csináltok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés
Adott egy friss kapcsolat, az elején agyba főbe keres, délelőtt hívások, üzenetek messengeren. Majd ezek a hívások, üzenetváltások "elkopnak". Ez miért van? Már nem szeret?
2018. jan. 29. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden csoda három napig tart.
2018. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert már "levadászott". Most már lazíthat..
2018. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én csak akkor, ha elkezd bosszantani/kétségbe ejteni, hogy egyoldalú a kapcsolat. Számomra az a helyzet, hogy mindig csak én, az nekem arra utalás, hogy én nem vagyok fontos neki.

Keresd akkor most Te őt hasonló aktivitással, és szerintem oké lesz minden.

2018. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Viszonoztad az érdeklődését? Vagy megvártad míg teljesen elveszíti a lelkesedését.

Ha az előbbi akkor ennyi volt,nincs benne több,ha utóbbi akkor legközelebb megmozdítod a kicsi ujjacskádat és te is keresed néha,érdelődsz felőle,kifejezésre juttatod,hogy fontos neked.Tettekkel is nem csak szavakkal!

Esetleg megbeszélhetnéd vele de tudom az túl bonyolult megoldás,te inkább a gyéká-val kommunikálsz:)

2018. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Már nem szeret?" => Friss kapcsolat, tehát nem is szeretett. Volt egy fellángolás, elérte, amit akart, és leült a dolog. Átéltem, csúnya vége lett, de jobban jártam, hogy kiszálltam alig 3 hónap után. Így is sokáig húztuk.

(Jelenlegi kapcsolatomban 3 hónapnál ott tartottunk, hogy összeköltözés...)

2018. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mennyire friss? Esetleg dolga van, dolgozik, él mellette? Gondolom azért kommunikáltok, csak fel van fújva részedről...
2018. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talált mást helyetted.
2018. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Kifogott halat már nem etetünk. Ez az eset jól mutatja, hogy a férfiak udvarlós arca milyen hihetetlenül távol van a valódi arcuktól. Oscar-díjas alakítást képesek nyújtani, hogy meglegyen az áhított nő.
2018. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" Ez az eset jól mutatja, hogy a férfiak udvarlós arca milyen hihetetlenül távol van a valódi arcuktól. Oscar-díjas alakítást képesek nyújtani, hogy meglegyen az áhított nő."


Na igen, ebben csak a férfiak a bűnösök, az, hogy 10/10 esetben dőltök be az ilyen Oscar-díjas alakításnak, az is a férfiak hibája ;)

2018. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Héé,ácsi mán,nem említette a kérdező mennyire teljesült be a szerelmük.Lehet még csak ismerkedési szakaszban voltak ti meg már egyből készpénznek veszitek,hogy biztos ami biztos írasson esemény utáni tablettát.
2018. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!