Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudom miben hibáztam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom miben hibáztam hogy szerezzem vissza az élettársam?

Figyelt kérdés

27/f 27/l

Én vagyok a férfi


2018. jan. 29. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Adj neki szerenádot,jelentkezz az ikszfaktorba és énekelj egy vallomást,vagy egyéb módon csinálj magadból bohócot:D

Viccet félretéve beszéld meg vele és kérj tőle még egy esélyt.Ha nem kapsz akkor pedig viseld méltósággal.

2018. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez még a jobb variáció. Hívd el beszélgetni vagy ha nem áll szóba veled, írj neki levelet. Ebben írd le tételesen hogy szerinted miben hibáztál, és ezt a hibát hogyan tervezed a jövőben elkerülni. De ne csak üres ígéretek hanem valós tervek formájában.

Pl: Tudom hogy megbántottalak azzal hogy hirtelen haragú voltam és sokat üvöltöztem semmiségeken, de bejelentkeztem egy indulatkezelési tréningre, mert elhatároztam hogy javítok magamon.

Rájöttem hogy azért voltál mindig fáradt és mogorva mert nem vettem részt kellő mértékben a házimunkában. Azóta átgondoltam és ma már így osztanám el a feladatokat: (részletes 50-50 elosztás)

Aztán kérd meg hogy adjon még egy esélyt mert beláttad hogy hibáztál,de szeretnél javítani a kapcsolatotokon mert szereted és vele képzeled el a jövőd.

Aztán reménykedsz a pozitív válaszban, én erre nőként valószínűleg adnék még egy esélyt ha szeretem.

2018. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De ezt honnan tudjuk?

Oké, hibáztál. De vannak azért a hibáknak fokai.


Pl végzetes hiba megcsalni, vagy nem végzetes csak simán ordítani vele, vagy akármi.


Mit tettél?

2018. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokat veszedtem, apró dolgokon is
2018. jan. 30. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igazából nem olyan súlyos, de egy idő után berögzül nála, hogy egy idegbeteg állat vagy. Honnan tudja, hogy megváltoztál? Honnan tudod TE, hogy megváltoztál?
2018. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Orvoshoz járok már aki súlyos depressziót állapított meg.Mióta járok jó formán nincs düh rohamom
2018. jan. 30. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:

A bizalmat nem kis idő visszanyerni.

Egyébként lehet, hogy már fél, nem tekint úgy rád. Sok verzió létezik.

2018. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!