Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt még újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt még újra visszahozni? Lehet még ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben eléggé megromlott a párommal a kapcsolatunk. Odáig fajult a helyzet, hogy már a szakítást emlegette. A kapcsolatunk elején minden rendben volt, bár akkor is hiányoltam a kicsit több törődést.

Most viszont úgy érzem, mintha csak tartana maga mellett. Az összebújást szinte csak akkor kezdeményezi, ha szexet akar, úgy érzem, mintha már csak arra kellenék neki. Az utóbbi időben már ez is megromlott mert szóvá tettem, hogy én így nem akarom.

Úgy érzem nem becsül meg, nem értékel, nem nézi azt.én mit szeretnék. Már többször mondtam neki legyen kicsit romantikusabb, törődőbb, ne ajándékokat adjon mert én nem abból érzem, hogy szeret, nekem más dolgok a fontosak, mégis hiába...

Mindig mondtam neki, hogy többet akarok, több együtt töltött időt, közös élményeket együtt, de valahogy sose foglalkozott azzal amit én szeretnék inkább csak hisztizésnek tartja, és azt hajtogatja neki ebből elege van, unja stb...

Tegnap este is hozzám se ér, át sem ölel, ridegen fekszik mellettem. Ahogy reggel is ahogy tőle mentem munkába, még egy puszit sem adott.

El vagyok keseredve, mert én szeretem őt, őt viszont nem érdekli én mit szeretnék, vagy hogy nekem mi rossz.

(1,5 éves kapcsolat)


Mit tanácsoltok?


2018. jan. 29. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alapján amit mondasz 2 dolgot tudok elképzelni:

1. A klasszikus kihűlése a szerelemnek a párod részéről.

2. Más a szeretetnyelvetek. Valószínűleg te a minőségi időt igényelnéd, ő viszont ajándékokkal mutatja ki a szeretetet.

Ilyenkor meg kell tudni tanulni a másik "nyelvén" kimutatni a dolgokat. (ha picit zavaros amit írtam, olvasgass picit utána, sok helyen írnak erről, lehet, hogy segít)

2018. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom miről írsz, olvastam is a könyvet, mert érdekelnek az ilyenek. Van a könyv végén teszt,amiből kiderül de én már előre tudtam a sajátomat. Mondtam a barátomnak is olvasson bele, mert hasznos lehet, kicsit jobban megismer,stb, de elutasította, mert ő nem szeret olvasni...
2018. jan. 29. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt vele kellene megbeszélned,márha meglehet.

Tanácsot lehet adni,de igazából úgyis neked kell,és Te fogod eldönteni,hogy neked mi a jó.


Bár szerintem Ő már nem szeret téged.

Próbálj meg vele elbeszélgetni,hogy legalább őszinte lehetne...

2018. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Más a szerelem rózsaszín köd előtt és után.


Ha kicsit romantikusabb hangulatot szeretnél, akkor próbáld meg te úgy alakítani a környezetet.


Még egy komolyabb beszélgetés se ártana.

2018. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!