Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond, vagy hazudik?

Figyelt kérdés

Kaptam egy e-mailt, arról, hogy valaki megpróbált belépni a facebook fiókomba. Megnéztem a facebook beállításokban, hogy milyen eszközökről történt bejelentkezés, és akkor majdnem hanyatt vágtam magam, mikor megláttam a párom mobilját a felsorolt készülékek között...

Mivel én tudom az ő jelszavát, éjjel, míg aludt, kijelentkeztettem a saját telefonján az alkalmazásból, mert kíváncsi voltam, hogy ott lesz -e a nevem, vagy a fiókom, mint lehetséges opció? És ott volt...


Elmondtam neki a "csodás" felfedezésem, de ő tagad...állítja, hogy soha nem lépett be az én facebookom-ba, sem a telefonjáról, sem máshogy...

Arra a kérdésre nem tudott válaszolni, hogy akkor mégis, hogyan jegyezhette meg a telefonja az én e-mail címemet, ha soha nem lépett be róla (én sem kértem el tőle soha ilyen célra), azt meg, hogy miért van felsorolva az én eszközlistámban az ő telefonja, azzal indokolta, hogy a rendszer is tévedhet...!


Szerintem viszont kétszer nem téved...:( és nem is az a fő probléma, hogy belenéz, hanem az, hogy a végletekig tagad könnyes szemmel, hogy de ő nem...


Bevallom kissé elszállt a bizalmam...ilyen mesteri módon hazudna?



2018. jan. 30. 00:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy a semmiből nem kerül oda. Ha te nem léptél be rajta sosem, akkor csak ő marad. Ő is tudja a jelszavad?


Gondolom azért tagad könnyes szemmel mert megijedt, hogy lebukott és ez mit vált ki belőled. Minél hamarabb beszéljétek meg mi lehetett ennek az oka.

2018. jan. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű hogy hazudik.
2018. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Mesteri hazugság... Egész találóan megfogalmaztad a kérdésedre a választ.

Szeretném optimistán felfesteni a dolgot számodra, miszerint nem így van.

De a te leírásodból csakis egy válasz létezik : igen, hazudik.

Ám, én elgondolkodnék a miérteken.

Ha nem tudod rámondani, hogy átlagon felüli féltékeny típus és eddig példa sem volt erre, akkor azért ott valaminek kellett történnie. Úgy értem, valamivel egy ilyen lépést kiváltottál belőle .

Igen, mentséget ettől még nem kap, ám én mindig megnézem a miérteket is és a saját oldalamat is.

Beszéld meg vele, azért világ vége nem történt, bajnak baj, de ülj le vele, biztosítsd afelől is, hogy ha tényleg igaz miért, hiszen probléma a bizonytalanság a másik félben... És hogy megoldást akarsz, nem pedig számonkérési cirkuszt rendezni.

Sok sikert

2018. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Lebuktattad. Ennyi, miért nem vagy biztos magadban?
2018. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Konkrétan a készüléke típusát írja ki neked? Van amit tényleg elszokott rontani, a bejelentkezési helyet sem szokta tudni jól megállapítani.


Mondjuk a neved a bejelentkezésnél már necces dolog... Hacsak nem szokta valahova a te nevedet vagy e-mail címedet gyakran beírkálni, akkor még a felajánlás esélye is kicsi.

Valószínűleg belépett.


Annyira sötétek néhányan. Az elmúlt napokban ez a második eset itt ahol hasonló úton bukott le valaki.



De amúgy várjunk csak, ha te tudod az övét, akkor mit izgulunk azon, hogy ő is a tiédet? 😂

2018. jan. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha mondjuk ájfón hat est ír ki és neki is olyan van akkor ne csak erre hagyatkozz, mert a legutoló czigánynak is olyan van már.
2018. jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Sajnos többször előfordult, hogy hazugságon kaptam, és volt, hogy flörtölt más lányokkal, de ezeket betudtam a személyiségéből fakadó kis hülyüléseknek...jó persze, volt, hogy kiakadtam, és kértem, hogy fejezze be ezeket a dolgokat, úgy tudom, hogy mind ártalmatlan volt...legalábbis nem derült ki semmi, ami az ellenkezőjét bizonyítaná...


Kettőnk közül én vagyok a féltékenyebb, sőt rá ez egyáltalán nem is volt jellemző...

Mostanában viszont egy nagyon jó barátomra, akivel viszonylag sokat beszélek, többször tett megjegyzést, és szerintem emiatt "kukkolt"...


Nem tudom hogyan szerezhetnék bizonyosságot, mert a beszélgetés nem használ...3 napja ez a téma, hol nyugodtan, hol dühösen, hol csalódottan, hol hadakozva beszélünk róla, de nem vallja be, már pedig nem hiszem el, hogy a csodának köszönhető ez az egész...


Egyre jobban felB A S Z, hogy nem tudom mi az igazság...

Azt, hogy féltékeny lenne szintén tagadja, vagy legalábbis "hülyeségnek" tartja...

2018. jan. 30. 01:21
 8/20 A kérdező kommentje:

Konkrétan az ő telefontípusát írja ki, és a város is stimmel...

Ő is tudja a jelszavam, kb 1 éve leírtam neki üzenetben valami miatt...gondolom mikor bejelentkezett előtte visszakereste a beszélgetésben, rászánva az időt, de mivel nem egy egyszerű jelszavam van, gondolom emlékezetből már nem ment neki, és ezért kaphattam legutóbb az e-mailt, hogy "valaki próbálkozik".

2018. jan. 30. 01:25
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Az egy évvel ezelőtti eset miatt benne lehetett a neved a felajánlásokban, ha akkor belépett.
2018. jan. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha te vagy a féltékeny és volt már, hogy rá szóltál, hogy ne beszéljen ezzel-azzal, de te fenn tartod a jogot, hogy beszélgess másokkal, akkor valszeg ellenőriz, mennyire vagy hiteles, hogy ezt kérd tőle. Nálam is érik már hasonló.
2018. jan. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!