Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy 33éves pasi aki eddigi élete során azt tapasztalta hogy ő csak akkor jut nőhöz ha fizet érte, és csak érdekből, sokszor érezte úgy hogy őt nem lehet szeretni, és amikor járogatot egy nővel mindig voltak tartalék nők az életében ha mégse kell a nőnek ő akkor ne maradjon egyedül.

Azután kerültem az életébe én, nekem kívül belül be jött próbáltam azt hogy éreztessem vele ő ennél többet ér, próbáltam kimutatni komolyan veszem őt, sose kértem tőle semmit se hogy véletlenül se érezze azt hogy kihasználom őt. Mit kaptam érte cserébe, azt hogy hiába élünk együtt, 30napból vesz kaját magától párszor de legtöbbszőr én veszem, tisztálkodó szert magának alig vesz, és házimunkából csak néha veszi ki a részét, és ha nincs hangulatom hogy putyulgassam a lelkét akkor be van sértődve. Igaz hogy nem kértem hogy ne érezze kiakarom használni hogy adjon be a rezsibe de azért a kajánál kivehetné magától a részét, anélkül hogy utalnom kéne rá, és a tisztálkodó szereket is vehetne magától magának de neki valahogy fontosabb a saját kis világa hogy dolgozik és haza jön akkor legyen rend tisztaság és legyen főtt étel és figyeljek oda rá. Olyan mintha azt akarná én engeszteljem ki őt hogy eddig nem szerették vagy nem tudom miért ilyen de néha úgy érzem mintha vissza élne azzal hogy jó szívű vagyok és nem szeret engem mert ha szeretne nem így állna hozzám kifejezné hogy szeret de nem teszi.


26/N



2018. jan. 30. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A véleményem, hogy találnál jobbat.


Vannak ilyen emberek akik azt hiszik, hogy az élet csak nekik lehet rossz és ezért valamiféle kompenzációt várnak valakitől. Jelen esetben tőled.


Keress valakit aki rendben van teljesen fejben is és társként tekint rá, egyenértékű partnerként.


Többet ehhez nem tudok hozzátenni.

2018. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos ezért nem kezdünk lelkileg instabil emberrel. Ahogy én látom nem csak hogy kihasznál de lelkileg is lehúz és a hisztijeivel zsarol. Mondd meg szépen neki amiket ide leírtál és ne pátyolgasd nem az anyja vagy. Legalábbis én nem szeretem ha tojástáncot kell járni meg lábujj hegyen közlekedni mert a másiknak különben sérül az önbecsülése meg ki tudja mije és hisztizik.
2018. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

A férfi taktikája jó és úgy élte eddig az életét, ahogy rengeteg másik férfi. Csak ők épp nem kötötték az orrodra.

Megváltoznia most felesleges. Ha holnaptól átváltana teljesen korrektbe és társ lenne, elég hamar megunnád, mert már nem kéne megmenteni.

2018. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De ezt meg is beszélted vele? Vagy csak így magadban hümmögsz, hogy ezt se csinálja meg azt se. Tudod, néma gyereknek... Értem én, hogy sok dolognak evidensnek kellene lennie. De ilyen jellegű problémák egeszséges lelkivilágú embereknél is sokszor jelen vannak, illetve ezeket a dolgokat összeköltözéskor általában megbeszélik az emberek. Hogy ki mit csináljon, hogy legyenek az anyagiak stb. Nem az van, hogy én gondoltam valamire, aztán a másik meg találja ki.

Nem kell fölöslegesen tutjgatni a lelki világát, hanem értelmes felnőtt emberként kell kezelni, és aszerint megbeszélni a dolgokat.

2018. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek is vissza él a helyzettel és kihasznál és nem szeret engem hanem csak belém akarja beszélni hogy szeret és azzal jön hogy eddig kihasználták ne legyek olyan mint az exei címszó és most ő használ ki engem?
2018. jan. 30. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem használ ki, vagy nem szándékosan. Te használtatod ki magad. Ezt a helyzetet te teremtetted magadnak azzal, hogy babusgatod ha kell ha nem, kinyalod a s..gét, nem mersz megbeszélni vele semmit, nehogy megbántsd és azt higgye kihasználod. Neked egy óriáscsecsemőd van, nem társad. Tessék leülni és megbeszélni vele a dolgokat.
2018. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!