Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve kidoboott miatta, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve kidoboott miatta, nem jöttek össze, én megbocsájtottam, ma már legjobb barátok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Több mint 1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel el is jegyeztem karácsonykor. Még szeptemberben kidobott egy másik srác miatt, mondván hogy bejön neki. Össze akart jönni vele, de a srác nem mert jóban voltunk. Utána nem beszéltek, nem akart beszélni a sráccal, még csak köszönő viszonyba se lenni vele. Ebben az a durva hogy osztálytársak. Azután úgy 2 hónapig nem is volt szó róla, minden ment jó irányba. De utána elkezdte azt hogy írogattak fészbúkon (semmi olyat amire ki kéne akadnom), egymás mellett ülnek a suliban. Én elmondtam a barátnőmnek hogy nekem ez fáj és nem szeretném hogy ennyire jóban legyenek. Ezt meg is értette, megígérte hogy nem lesznek jóban nagyon, de rosszban sem lehetnek mert évekig lesznek osztálytársak még.(Még mindig nem értem miért muszáj mindenkivel jóban lenni). Aztán még aznap este írta neki hogy fogadni akar hogy a srác fog előbb elülni mellőle stb. Nekem ez nagyon fájt, mondtam is neki, megint megígérte hogy nem fognak együtt ülni. Ma ugyan az ment mint eddig. Közös képek messenger napban, egymás mellett ülnek. Én mindent próbáltam megadni neki, jó voltam hozzá, ha bármi baja volt mellette voltam, tényleg semmi olyat nem csináltam ami miatt ezt kéne tennie, de amiután kidobott a srác miatt, még aznap este együtt aludtunk, ki volt ő is, én is, nem nagyon akartam összejönni vele újra de mégiscsak szeretem, és gondoltam adok egy új esélyt. Utána hetekig depressziós voltam, nem volt semmi önbizalmam stb. És bízok benne, de mégha nem is akarja a barátnőm akkor is újra előjöhetnek benne ezek az érzések és ettől félek a legjobban, hogy újra megtörténik, ezért próbálom egymástól őket távol tartani (nem sok sikerrel.) Beszéltem a sráccal is, ő is megígérte hogy akkor nem lesznek jóban nagyon, de szarik bele ő is. Mit csinálnátok a helyemben, vagy mit javasoltok?


2018. jan. 30. 12:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy amióta újra ennyire jóban vannak hogy mindennap írogatnak egymásnak, egymással ülnek együtt jönnek haza stb, újra előjött ez a depressziós dolog bennem.
2018. jan. 30. 12:23
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Döbbenetes számomra, hogy egyesek mennyire képesek megalázni magukat.


Már rég dobtam volna a csajt.

2018. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Palimadár. Ez miért jó neked, biztos nem lennék a bamba harmadik fél.
2018. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg is érdemled, ha hagyod, hogy az orrod előtt hetyegjen azzal, akibe bele van zúgva.

A megcsalás nem ott kezdődik, hogy dugnak. De biztos vagyok benne, hogy ezen is túl vannak.

2018. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Külön öröm ilyen sulis szerelmekről olvasni a felnőtt párkapcsolat kategóriában.

Jó, hogy az ovisok még nem neteznek.

2018. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben még nem kéne eljegyezni senkit... ezért hülyeség az igérgtés, akkor ha nem tartják be. Nyílván nem szeret annyira a csaj, én már rég dobtam volna.
2018. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Ketseg2017 ***** válasza:
100%
Amm most ez tini vagy felnőttpárkapcsolatos téma? Nem azért de ott irod hogy egymás mellett ülnek suliban, utána meg hogy eljegyezted... Mivan? :D
2018. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Ketseg2017 ***** válasza:
100%
Vagy ha egyetemre érted, akkor én kérek elnézést a hozzászólásomért, de suli és az egyetem nem egy és ugyanaz, de még véletenül sem :d nem kéne keverni őket.
2018. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

7#

Lehet, hogy a kérdező 42, a csaja meg 16. Ma ez a divat.

2018. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Elég fiatalon jegyeztem el, igen. Én 18 ő 17 éves. Én nem vagyok az osztálytársa, másik suliba járok, végzősként. És nem ez a lényeg, hanem hogy még ezek után is annyira szeretem hogy szenvednék nélküle de így vele is. És fogalmam sincs hogyan engedjem el fájdalom nélkül.
2018. jan. 30. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!