Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod nélkül mész nyaraln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nélkül mész nyaralni, hogy kell "beadagolni", hogy ne bántódjon meg?

Figyelt kérdés
A két véglet között (bekamuzom, hogy utáltam az egészet és szörnyen hiányzott és az orra alá dörgölöm, hogy milyen jó volt nélküle) hol van az aranyközépút?
2018. jan. 30. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Mik a körülmények, mi az oka annak, hogy nélküle mész? Ha racionális oka van, akkor nem normális, ha megsértődik. Ha nem tud menni, de szeretett volna, akkor nem valami kedves dolog áradozni arról, mennyire jó volt.
2018. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Normális embernek nem kell semmit se beadagolni, olyan emberrel meg, aki képes hisztizni azon, hogy a párja nélküle is merészeli jól érezni magát, szóbaállni se érdemes, nemhogy összejönni vele. Mi minden nyaralás után egyenesen, őszintén elmeséljük, milyen volt, végigmutogatjuk a képeket, élménybeszámolót tartunk. Egyáltalán nem tálalgatunk vagy hazudozunk, minek?
2018. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
A fő kérdéa, hogy miért vagy együtt a pároddal és miért nem hagyod neki, hogy olyat keressen, aki tényleg szereti?
2018. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell beadagolnom. Közlöm és kész. Attól, hogy valakivel kapcsolatban vagyok, nem vagyunk összenőve. Nálam elég alap elvárás az, hogy egymásnak is hagyunk teret. Nem vagyok már tini.
2018. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Rokonok hívtak magukhoz nyáron külföldre.
2018. jan. 30. 13:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a kérdésem, hogy hol van a "tapintatlanság" határa?
2018. jan. 30. 13:57
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ez nem nyaralás csak mezei rokonlátogatás. Ezt is mond.
2018. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

"Dragam, augusztusban meglatogatom Dagobert bacsiekat Also-Minnesotaban egy het erejeig.".

De az a kapcsolat mar regen szar, ahol ilyesmi felmerul.

2018. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tenerifére megyek egy hétre... szerintem ez azért nyaralás :D
2018. jan. 30. 14:03
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
És kit érdekel? Én is szoktam külön nyaralni meg a párom is. Mit kell ezen problémázni? Ahol emiatt hiszti van meg titkolózni kell, az egy fos kapcsolat.
2018. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!