Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes volt belém vagy csak kihasznált?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk az élettársammal, aki olyanokat mondott rám dühében ami pontosan hogy ő rá igaz!

Olyannal vádolt meg hogy sajnáltatom magamat, pedig csak az őszínteséget mondtam el a családi és egyben gyermekkoromról, és amikor őt meg ismertem pont hogy ő is sajnáltatta magát hogy őt minden nő vagy kihasználta őt vagy meg csalta őt.

És én be akartam bizonyítani hogy én csak őt nézem nem a pénzét sőt semmilyét csak őt, és úgy élt nálam hogy nem kértem a rezsibe és kajával se nagyon kompenzálta ő hogy jófej voltam vele mert számok törvénye alapján 30napból többszőr vásároltam én a kaját mint ő, és rám egyáltalán nem költöt szóval semmivel se kompenzálta és ez fájt nekem úgy éreztem hogy ő használ ki engem. Mert velem él, kiszolgálom őt mosok rá, fözök rá, takarítok rendben van tartva minden, és többet kávézott nálam még se vett még egy kávét se és sokszor bujtam bele mert bujós vagyok és szinte minden nap szeretkeztünk is.

Tegnap este pedig amikor szakítottunk úgy ment el tőlem, hogy a közös képeinket magával vitte mindet hogy egy darab se maradjon nekem. És azon vesztünk össze hogy nem akartam meg mutatni a telefonomat neki, mert elegem lett abból hogy ő úgy várja el tőlem a bizalmat hogy ő nem csal meg engem nem pénzel mellettem senkit se hogy ő egyáltalán nem bizik én bennem azzal jött állandóan biztosan kevés ő nekem és mellette tartok mást is.

És emiatt lett tegnap vége a kapcsolatunknak és elvitte az összes közös képeinket is hogy semmilyen emlékem se maradjon róla ez a rögeszméje volt.

Bele fáradtam abba hogy folyton nekem kellett azt bizonygatnom hogy szeretem őt, nem akarom kihasználni, és bizzon bennem amikor én többet tettem ebbe a kapcsolatba mint ő. Hiszen ő első perctől kezdve engem nem vett komolyan, a kollégája aki egyben a barátja is nem kedvelt engem csak a rosszat nézte bennem és ő úgy állt hozzám hogy mutassam meg hogy nincs igaza a barátjának, ismét a bizonyítás ... bele untam többé nem is akarok futni egy olyan után aki nem értékelt engem és nem is vett ő engem igazán komolyan különben másképpen állt volna hozzám.



2018. jan. 31. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyes,eddig is időpocsékolás volt vele lenned.Jobb később mint soha.
2018. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen,kihasznált,a leírásod alapján nem csak érzelmileg de anyagilag is!
2018. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem mért ezt érdemeltem amikor azon voltam hogy jó legyek neki de örökösen azt éreztem hogy nem becsüli amiket teszek érte hanem alapnak tekinti holott elmondásai alapján az összes exe kihasználta és nem tettek érte semmit se. És hogy ahelyett hogy belém szeretet volna, folyton csak elvárásai voltak velem szemben de adni nekem a saját testén kivűl semmit se adott mert ha azt mondja nekem hogy szeretet nos akkor mért nem kompenzálta vagy hálálta meg amiket tettem érte és azt ne mondja hogy hálából szeretkezett velem ...
2018. jan. 31. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy manipulatív féreg volt valószínűleg világ életében.
2018. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy nagy paraszt állat. De vissza ne fogadd!
2018. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!