Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyok együtt a barátommal. Néha érzem, hogy szeretem, hiányzik, de néha meg semmit. Mintha közömbös lenne. De átverni sem akarom, hogy szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Honnan tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok?
2007. nov. 27. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valahogy tisztáznod kellene magadban.lehet hogy csak azért érzed úgy mintha közömbös lenne mert nem tudod hogy mit is érzel.ha jártok akkor az már azt jelenti hogy valamiért összejöttetek.próbálj meg arra koncentrálni hogy szereted,nagyon,télleg szívből.és hidd is el.aztán majd nevetsz hogy nem tudtad biztosan(most):Dadd meg az esélyt magatoknak.ha hiányzik az a szeretet jele.ez biztos:Dsok szerencsét
2007. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak általában több idő kell, hogy feloldódjanak a kapcsolatban és a másikhoz kötődjenek. Ha nem érzed a szerelem lángolását, attól még igazán szeretheted. Ha közömbösséget érzel, az még elfogadható, de ha egy kicsit is taszít, az nagyon nem jó. Ne csapd be, adj még egy kis időt a kapcsolatnak, aztán meglátod.
2007. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tetszik más is? Csókolódznál(stb)mással is? ha igen,akkor nem szereted. Attól még vele maradhatsz,és mondhatod neki,hogy szereted,mert a szeretenek 100000000 fajtája van. Ha úgy érzed jó vele,és szükséged van rá,és roszabb lenne nélküle,ne törödj vele,hogy hogyan szereted.
2007. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. az elején még lángolnia kellene a dolognak.el kell döntened,hogy azért vagy vele, hogy legyen v.kid, vagy bele tudsz e szeretni igazán.Ha most nem érzed mi lesz 2 év múlva.Gondold át, mert ezt csak te érezheted, de véleményem szerint ez nem szerelem...
2007. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!