Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sajnálja sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálja sok férfi a párjától a pénzt?

Figyelt kérdés

Anyukáméknál is ez a probléma. Anyu két állásban dolgozik, már 30 éve le van dolgozva (50 éves), mégse költhet magára, mert apu megtiltja neki.

Nekem is néha szóvá teszi a párom, hogy minek nekem a pénz, minek veszek dolgokat magamnak, holott nem költök sokat.

Szerintem havi 10-15 ezer azért kell ruhára,szépségápolásra....


2018. febr. 1. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Inkább az a kérdés, miért van a párjuk mégis velük...
2018. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, de anyukád miért nem rúgja ki??
2018. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen rossz, ha egy nő anyagilag függ a párjától. Ha van önálló keresete, akkor meg miért kell beszámolni, elszámolni? Nem a végletekre gondoltam, hogy annyit költ, nincs kifizetve a vízdíj, mert megvette az 5.pár cipőt is.

Nehogy már elszámoltasson valaki, hogy miért vetem 2 csomag tampont, mikor egy is elég lett volna.

Nem is értem, miért nem lázadnak fel, vívják ki maguknak a felnőtt, értelmes szerepet. Gyereket számoltatunk el a zsebpénzzel, vagy még őt sem.

2018. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Diavolino44 ***** válasza:
7%

Hm.. ez nagyjabol mindenhol igy van. A ferfi probalja megtartani, halmozni a penzt, a no pedig harcol azert, hogy mar pedig erre kolteni kell! S nem rugjak ki egymast, hanem az a ket nem termeszete.


Amugy a hiba a kozos kasszan van, tudom, hogy mindenki imadja, de szerintem borzasztoan rossz. S soha nem volt penzvitam egyik partneremmel sem, a kulon kassza miatt. Ha en kerestem tobbet akkor en fizettem tobbet a rezsibe es kajara, de mindkettonknek meg volt a sajat megtakaritasa.

2018. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez érdekes. Egyáltalán mi a franc köze van a pasidnak a te pénzedhez? Arra költöd amire jól esik. Jó ég... honnan szalajtották ezeket a pasikat?!!
2018. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem vagytok külön kasszán?
2018. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Párod mennyit és mire költ?

Akkor te is felróhatnád neki, hogy ő miért költ erre és arra x összeget.


Egyébként, de ez csak az én szerény véleményem, havi 10-15 ezer forint azért tényleg sok. Nem kell minden hónapban ruhát, szépségápolási termékeket venni, nem kell minden hónapban körmöshöz, kozmetikushoz és fodrászhoz járni. Az utóbbiakat magadnak is meg tudod csinálni.


Mennyi ideje vagytok együtt?

Nyilván első a közös kiadások.

Van saját lakásotok? Tudtok félretenni?

Fizetésednek mennyi százalékát teszi ki ez a 10-15 ezer forint?


A férfiak egyébként szerintem azért sajnálhatják, mert úgy gondolják, hogy a nők többsége teljesen felesleges b...romságokra szórják el a pénzüket, nem becsülik meg a pénzt és vásárlási függőségben szenvednek.

2018. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

"havi 10-15 ezer forint azért tényleg sok"


Nyugtass meg, hogy nem nő vagy. Kérlek!

Akinek 15 E forint sok szépségápolásra havonta... elképzelem milyen igénytelen lehet.

Egy jobb sampon, tusfürdő, sminkek... Még kevés is az a 15.

2018. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

#8


Képzeld kislány, nő vagyok, és nem költök havit ennyire. Minek? Egy sampon több hónapra elég. Egy szappan is kitart 2 hónapig.

Sminkek hétköznapra? Minek? Természetes szépség vagyok, meg védem a bőrömet a kemikáliáktól.

Egyébként egy szemfesték, szemceruza, sprilás se fogy el egy hónap alatt.


Igénytelenség az, ha valaki nem költ havonta vagyonokat ilyenre?

Tudod te mi az igénytelenség? Aki nem fürdik, nem vesz fel tiszta ruhát, nem mos hajat, nem mos fogat.

És tudod, nem mindenből a legdrágábbat kell venni, mert nem biztos, hogy a legdrágább a legjobb.

2018. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Osztom az előző 9-es véleményét. Szintén nő vagyok.
2018. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!