Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne maradjak? Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradjak? Van értelme?

Figyelt kérdés

Van egy 5éves kapcsolatom, évek óta együtt élünk, igaz voltak viharos időszakok, csúnya összeveszések, sokszor mondtuk ki,hogy vége stb.


Párom mindig azt mondja nekem kell változnom, hogy ez működjön, mert ő nem bírja a "csesztetésem". Persze mert amikor nekem egész nap nem írna egy szót sem, de látom hogy percenként aktív, akkor ne essen rosszul hogy másokkal szívesen beszélget, velem pedig nem. De ez neki csesztetés.. Legutóbb mikor visszaköltöztem azt mondta nincs több esélyünk, ez az utolsó, de neki nem igazán van ideje egy kapcsolatra, sok a baja. Sok a dolga...elfogadtam hogy elfoglalt.


Egész nap oda van, mindig dolga van, dolgozik, arra, hogy közösen csináljunk valamit, max 1 évben 1x kerül sor.. Persze szeret, mindig a kedvemben jár, odafigyel rám. Mindent megtesz.


Este én szívesen bújnék vele össze, de sokszor kint marad a nappaliban és dolgozik. Ha be jön, akkor vagy alszok, vagy fáradt már.. A szex sem rendszeres, szinte alig vagyunk együtt. Volt amikor hetekig, hónapokig nem volt.


Most is dolgozik, holnap megint dolga van, már előre mondta, vasárnap takarítani akar..Hétfőn megint dolgozik. Szóval így telnek a napok..



Úgy érzem csak élünk egymás mellett. Fog ez valaha változni? Én szeretem, nem akarok nélküle élni, lenni.


Néha megfordult a fejemben hogy van valakije, azért nem kívánja a szexet sem.


Ő 32F, én 22L


2018. febr. 2. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy átmeneti tipp, amíg dolgozik, csináld meg a takarítást így vasárnap lesz egy kis időtök :)


Amúgy meg, azt nem szabadna elfogadnom, hogy nincs rád és a kapcsolatotokra egy perce sem. Lehet, hogy tényleg megérett a szakítás :(

2018. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ő megmondta, hogy nincs ideje rád. Szerintem szép csendben csomagolj össze, a kulcsot dobd a postaládába és kész. Majd találsz olyat, aki szívesen van veled.
2018. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kezdek beletörődni, hogy ő ilyen és kész. Hogy vagy elfogadom vagy nem.


Én eljárok barátnőzni, de hogy neki mindig csak a munka.

2018. febr. 2. 12:26
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Mondd meg neki, hogy ebben nem érzed jól magad és beszélj vele, mondd, hogy szakításon gondolkozol.
2018. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Persze mert amikor nekem egész nap nem írna egy szót sem, de látom hogy percenként aktív, akkor ne essen rosszul hogy másokkal szívesen beszélget, velem pedig nem."

Gondolom ez alatt azt érted, hogy facebookon aktív, de mégsem ír neked. Már ne is haragudj, de ha dolgozok, akkor én sem írok a páromnak, pedig a mobilnet miatt azt jelzi ki, hogy fent vagyok fb-on. Ha ilyenen akadna ki a barátnőm, hogy miért nem írok neki, akkor már rég kidobtam volna. Dolgozok, nincs időm ilyen gyerekes hülyeségekre. Az már más kérdés, hogy otthon sem foglalkozik veled, az nagy probléma. Mondjuk azt nem értem, hogy ha a kedvedben jár, odafigyel rád, akkor hogyan érezheted elhanyagolva magad. Ellentmondás van a mondataid között.

2018. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt én sem teljesen értem. Szeret, a kedvedbe jár... 5 sorral meg mégsem?! Találd már ki...
2018. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5 sorral lejjebb*
2018. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen szeret, a kedvemben jár, de nincs minőségi együtt töltött idő. Semmi közös program, sehova nem járunk, nem csinálunk semmit
2018. febr. 2. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Tessék, ilyen egy 32 éves a szexpiaci értéke csúcsán, egy szintén csúcson lévő 22 éves csajjal.

Erre várnak olyan sokan, hogy hú de jó lesz?

Kérdező: ez még barátságnak is gyenge, nem hogy kapcsolatnak. Mibe akarsz beletörődni? Hogy életed végéig nem lesz részed jó szexben?

Neked ebben a kapcsolatban mi a jó? Mit ad meg ez az ember, amit más nem tud?

2018. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy nem ad neki meg semmit sem:) Állítólag törődik, foglalkozik vele, de nincs együtt töltött minőségi idő. Akkor most hogy is van ez? Tiszta zavar az egész :D
2018. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!