Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nagyon sértődékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nagyon sértődékeny vagyok? N

Figyelt kérdés

Ha a párom ok nélkül összeveszik velem, van, hogy napokig nem tudom magam túltenni rajta.

Tegnap például mérgében a fejemhez vágta, hogy menjek otthonról (nem én idegeltem fel eredetileg), mire én egész este sírtam, hiába vonta vissza már többször is, hogy ezt nem akarta. Meg ma is mondta, hogy sose tenne ki az utcára, előbb menne el ő otthonról, ha ne adja ég szakítanánk, mert tudja, hogy mennyit számít nekem ez a lakás (közös albi).

Ma is elvitt ebédelni, meg adott ajándékot, hogy bocsássak meg, de hiába szeretnék, annyira bennem maradt ez az egész, hogy most kell egy kis idő.

Nem akarok ajándékokat, én is meg tudom venni, ami kell, mindössze nyugalmat, nem akarok villámhárító lenni.


Normális, vagy velem van a baj?


2018. febr. 2. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
igen nagyon sertodekeny vagy es nagyon hamar osszekoltozol a parjaiddal. talan ez magyarazatot adhat
2018. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem költöztem össze hamar, és nincs szó semmilyen "párjaimról", két kapcsolatom volt mindössze, de ez az első, amiben együtt is élünk
2018. febr. 2. 20:37
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem normális. Problémád van a konfliktuskezeléssel és a megbocsátással, elengedéssel.


Foglalkozz ezekkel. És tudod miért?


MAGAD miatt. A méreg meg fog ölni téged belülről hosszú távon, ha nem engeded el, nem bocsátasz meg. A leglassabban ölő dolog az el nem engedett harag.


Nem szabad sokat kattogni a dolgokon, és nem kéne gyerekesen bedurcizni. Nőj fel.

2018. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, meg durcizok, hanem belül érzem magam nagyon mélyen szomorúnak. És kell 2-3 nap, ameddig teljesen elmúlik ez. Nem direkt csinálom.
2018. febr. 2. 20:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

De miért beszél veled így? Ez gyakori, hogy simán rádereszti a gőzt? Mert ezt nem kéne rendszeresen.

Mondd el neki, hogy az, hogy megcsinája, hogy megbánt, és utána bocsánatot kér, az nem megoldás, mert lehet, hogy úgy döntesz, hogy megbocsátasz, bár látom, neked nehezen is megy, maga a megbocsátás, de a sérülés, amit a viselkedésével okozott, az ott marad: Nem ugyanolyan a kapcsolat egy ideig, mintha nem bántott volna meg. Annak a bántásnak nyoma van. Mondd el neki ezt, hogy igenis figyeljen oda, uralkododjon magán.

2018. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Arról egy szót sem írtál, hogy mitől lett olyan mérges, hogy ezt mondta... Most azt várod, hogy ápoljuk a kis lelkedet, hogy tök jogosan vagy megsértődve? Ahelyett, hogy pitizteted a párod, elejét vehetnéd az ilyeneknek azzal, hogy megbeszéled vele az alap problémát, ami miatt kirobbant az egész veszekedésetek. Éretlen vagy inkább, nem sértődékeny.
2018. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pár havonta, talán fél évente fordul elő, hogy ennyire nekemesik. Ha naponta ez menne, megőrülnék.
2018. febr. 2. 20:40
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Menj el a közös albiból? Együtt is fizetitek gondolom.Na ilyet is csak egyszer kellene nekem mondani,nem várnám meg a másodikat az biztos.

Na de nyugi,amíg meghúzod magad és a kedvére teszel addig el fog viselni.

Különben is egy kis figyelmesség és mintha nem is történt volna semmi nem igaz? :)

2018. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem velem, hanem a haverokkal volt problémája, így jött haza, és rámzúdította az egészet.
2018. febr. 2. 20:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A szavaknak sulya van. Felnottkent, parkapcsolatban foleg. Ha ido kell, akkor hagyj idot magatokra. En is vesztem mar ossze, es par nap mulva elsimitottuk.
2018. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!