Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem szeret színházba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret színházba járni, de féltékeny lesz, ha mással megyek (akárkivel). Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Nincs rendes alkalmi öltözete (ingben és farmerban szokott jönni), és maximum a vígjátékokat élvezi (meg a musicaleket néha, de megölne, ha bárkinek elmondanám), egy Arthur Millerre vagy egy Shakespeare-re már csak duzzogva lehet elrángatni. Ilyenkor felajánlom neki, hogy akkor megyek mással (vannak rokonaim és barátaim, akik jönnének), ilyenkor megsértődik, hogy képes lennék őt egész estére otthon hagyni. Egyszer elaludt a III. Richárdon, máskor meg a telefonjával játszott az előadás közepén.
2018. febr. 3. 08:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És olyan rossz érzés látni, hogy ott ül, és utána legagyizza a darabot, pedig látom rajta, hogy nem is értette, és ha felhozom neki, hogy akkor eljöhetek mással, akkor jön "amárnemszeretszvelemlenni" szöveg.
2018. febr. 3. 08:37
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Minek vagy egy ilyen hülyével?
2018. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted ő intellektuálisan partner számodra? Miért vagy vele? Keress olyat, akivel egy szinten vagytok!
2018. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Mièrt van olyan èrzêsem, hogy te sokkal műveltebb vagy mint ő?

Menjél , ha nem tudja lefoglani magát egy estére az is gáz. Ő kezdeményez közös programokat?? Ha igen, miket??

2018. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sport, mozi, főzés, túrázás.
2018. febr. 3. 08:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy fogorvosnak tanul, szóval annyira nem hülye... csak nem érdeklik a humán dolgok (művészet, irodalom, zene), ami nem is lenne baj, mert van más közös pontunk, Csak nem értem, miért jön olyanra, ami nem érdekli.
2018. febr. 3. 09:02
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem hogy annyira a műveltségen múlik, hogy valaki élvezi-e shakespeare-t.
2018. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy hisztis. ..
2018. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel neki kellene kezdenie valamit, nem neked... férjemnek is van olyan elfoglaltsága/hobbija, amit én nem élvezek, de nem is kérdés, hogy erre annyi a - rohadtul bonyolult - megoldás, hogy akkor elmegy mással. Annyi, hogy szeretem előre tudni az időpontot, h én is tudjak valami programot szervezni a csajokkal, de abba se halok bele, ha nem jön össze; egy jó könyv, film, egy nagy séta vagy futás, vagy csak egy jó forró fürdő mindig “kéznél van”...

Nah a lényeg, hogy itt egyértelműen a barátodnak kellene változtatnia a hozzáállásán...

2018. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt két olyan barátom, aki utálta a színházat. Az egyikük, mivel be akart vágódni nálam, eljött velem, aztán szétunta magát, és állandóan azt kérdezte, mikor lesz vége és hogy a szünetben ő hazamehet-e. A másik pedig szintén azt mondta, hogy szívesen jönne, kérdeztem, hogy mikor megyünk jegyet venni és mindig halogatta. Mikor majdnem elfogytak már a jegyek, akkor bökte ki, hogy igazság szerint nem érdekli a dolog, még épp tudtam egy db jegyet venni magamnak. Én jobban értékeltem volna, ha megmondják, őket ez nem érdekli.


Szerintem mondd meg neki, hogy szeretsz vele lenni, de a színházat is szereted, és elmész oda. Ha őt nem érdekli, ne jöjjön, előtte-utána úgyis találkoztok.

Nem gondolom, hogy káros lenne, ha egy pár nincs összetapadva.

2018. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!