Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem őt, de néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem őt, de néha úgy érzem, hogy túl sok, miért?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, előre szeretném leszögezni, hogy nagyon jó kapcsolat.. tényleg meg értjük egymást, támogatjuk, szeretjük és együtt képzeljük el a jövőt. Mindketten 22 évesek vagyunk és egyetemisták és egy koliban lakunk. A kérdés az lenne, hogy miért érzem sokszor, hogy frusztrál akar a jelenléte is? Neki mindig az a problémája, hogy keveset vagyunk együtt ami kb abból áll, hogy reggel megkavezunk, rendelünk, utána kicsit össze bujunk és délután vagy este megint találunk alkalmat, hogy együtt töltsünk1-2 órát. Alapból is nagyon független voltam gyerekkoromtól fogva, egyetem alatt is nagyon szabad voltam, de most sokszor úgy érzem, hogy korlátozva vagyok, amit elfogadom, hisz egy kapcsolatban persze, hogy nem úgy viselkedsz mint előtte.. a fő kérdés az lenne, hogy a szerelmem akivel le akarom élni az életem, miért idegesít? És normális vagyok vagy valami gyerekkorból hozott betegség a problémám?

2018. febr. 3. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ez így túl sok belőle. Teljesen normális, hogy így érzel. Nem mindenki igényli napi szinten az együttlétet.
2018. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én próbáltam beszélni vele és elmondani, hogy nekem ez túl sok, de sértődés a vége.. nagyon szeretem, nem akarok vele szakítani, de szerintem meg fogok bolondulni.
2018. febr. 3. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő egy tipikusan birtokló, kisajátító barátnő. Ez így nem egészséges, az lesz a vége, hogy kiábrándulsz belőle.
2018. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a mindennapos menetrendetek? Szerintem itt a lány nem a “birtokló házisárkány”, egyszerűen kellenének közös programok, ingerek amik feldobnák a kapcsolatotok.
2018. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ha így marad, megszokás lesz. Kellenek változatos programok, azért sem élvezed mert olyanok vagytok mint két nyugdíjas. Mozduljatok ki végre, csináljatok valamit akár olyat is amit eddig ki akartál próbálni de nem volt rá időd.
2018. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ismertem egy ilyen srácot, mint te, annyira agyára ment a nője miután összeköltöztek, hogy évekig pszichológushoz járt.


semmi bajod, mások az igényeid, szabadság, csönd, függetlenség...


ugyanakkor ez felveti azt a kérdést is, hogy ez nálad mennyire alapvonás, mennyire a természeted része, és mennyiben van szó arról, hogy 22 éves srácként egyszerűen nem vagy kész egy állandó párkapcsolatra, és ami ezzel jár?


szerintem ezeket a nagy kijelentéseket, hogy vele akarod leélni az életedet, hagyjuk.

ha 3 vagy 5 év múlva írnál ide, nem biztos, hogy még mindig együtt lesztek.


élvezd a jelent, ennyi.


a nődnek magyarázd meg, hogy szükséged van több levegőre.


ha ő erre megsértődik, érdemes elgondolkozni azon, mennyire vagytok egymáshoz valók.


gondolj bele, nem is együtt éltek, csak egy koliban, mi lersz összeköltözés után?

meg fogsz bolondulni.


továbbá csak addig maradj a kapcsolatban, amíg úgy érzed, nem lefelé húz.

2018. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!