Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En mar belefaradtam, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En mar belefaradtam, ti mit tennetek a helyenben?

Figyelt kérdés
Jo par eve mar egyutt vagyunk, az elejen par evig olyan azepen teltek a napok, csupa boldogsag volt . Aniota megszuletett a gyermekunk, a ferjemet egyszeruen mint akit kicsereltek. En ugyanolyan jo vagyok hozza mindig, kedveskedek neki, kiszolgalom, imadom ot. A pici gyermekunkkel es velem sem foglalkzik, pedig latja es tudja is hogy en mindent megteszek a zert hogy a kicsi csaladom boldog legyen. Nagyon varta ezt a pici gyermeket mert tobb evig probalkoztunk. Most itt van, gyonyoru, imadom ot es az apukajat is, de az apa alig alig tesz valamit a boldogsagert. Munkahelyi problemaja nincs, anyagi gondja nincs, es este hazaerve vacsora utan max 10 percet foglalkozik velunk, azt sem nagy orommel teszi. Aztan csak a net,a facebook a tv es ide oda telefonalgatas a haveroknak, es irogat egyfolytaban de nem mondja kinek. Rakerdezek amikor mar megsokallom de az a valasz hogy ez az o dolga. Probalok parbeszedet kezdeni, de annyira a telefonba van bujva hogy a kerdesemre sem reagal. Szinte figyelmen kivul vedz. De ezt naprol napra es honaprol honapra mar en nem birom, nemtudom mit kene meg pozitivat tennem. O a mindenem,es szeretem, de o pedig egyszeruen nem torodik az erzeseimmel. Az a leg elszomoritobb hogy azt mobdja en nem vagyok jo, mindig csak a hibat latja vagyis keresi,engem okol mindenert. Amikor ha veletlenul hozzamszol, mindig negativ. En a paromnak es gyermekemnek elek, boldogsagot akarok, de egyik fel ehhez ugy latom keves. Mit tennetek hogy elerjem ne a netet bujja egyfolytaban, a het napbol minden nap ?

2018. febr. 3. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el egy időre máshova!

Hidd el, hamar észbe fog kapni ha még szeret!

2018. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemtudok mashova elkoltozni, es inkabb szeretnem hogy kicsit valtozzon, mert apa anya kell egy gyerek eleteben. Amugy mostanaban mar tobbszor emlitette koltozzek el, menjek ki az eletebol, meg en nem voltam azt mondja sokkal boldogabb volt. Fejemhez vag sok rosszat, mindent megtehet velem barmennyire is banto es faj, mert tudja ugysem tudok hova menni
2018. febr. 3. 14:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen apa nem kell a gyereknek, hidd el. Bántalmazó kapcsolatban élsz. Sosem lesz már veled normális a férjed, ha belegebedsz se. Lépj ki mihamarabb. Ez a gyerek érdeke. (Meg a sajátod). Ne szégyellj segítséget kérni! NANE, PATENT,család, barátok. Akkor se inogj meg, ha sírva könyörög a férjed. A pár hetes boldog időszak után kezdődik minden elölről. Hajrá, kitartás! Legyél nagyon erős!
2018. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van neki valaki más. Akkor szoktak így viselkedni, hogy mindenben a hibát keresi, és bújja a telefont.

Viszont tudomásul kell venned, hogy ez a házasság véget ért. Megmondta, hogy menj el, boldogabb nélküled. Ennyi volt. Meg kell oldanod, hogy legyen hova menni, és el tudd tartani magatok a kicsivel. Ne várd meg, amíg kidob az utcára!

2018. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban egy bántalmazó kapcsolat, és az is biztos, hogy a férjednek más nője van már. Azért van a telefonjába bújva, és azért megy a többi negatívum is.

Ne várd, hogy ez megváltozzon, már nem fog. Ebből ki kell lépni és kész.

A gyereknek nem apa kell mindenáron, hanem nyugodt családi légkör, egymást is szerető szülőkkel. Amit ti produkáltok, az ennek a totális ellentéte. Sokkal, de sokkal többet árt ez a gyerek fejlődésének, mint egy csonka család. Az ilyenekből lesznek lelki sérült és abnormális gondolkodású felnőttek. Nem szabad ezt erőltetni, menni kell onnan, ez mindkettőtök érdeke.

Olyan nincs, hogy nincs hova menned. Felnőtt nő vagy, ne legyél már ilyen tesze tosza magatehetetlen. Felelős vagy a gyermekedért, ő meg nem nőhet fel ilyen apa mellett, aki folyamatosan verbálisan bántalmazza az anyját! Kérj segítséget, vagy pedig mivel házasok vagytok, a pénzetek is közös, nyugodtan vihetsz el belőle, bérelj ki egy kis garzont magatoknak, menj vissza dolgozni stb. Lehetőségek tárháza. Nem a kifogásokat kell keresni, hanem a megoldást!

2018. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
megcsal
2018. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"tudja ugysem tudok hova menni", te is tudod... hát ne számíts semmi jóra tőle. Ha a férjed, akkor azért jobb a helyzet, lehet valamennyi közös vagyon, gyerektartás, szóval arra számíts, ne rá.

Sajnállak, az meg egy idióta, aki a gyerekét se szereti, de hát ha most ilyen, később csak rosszabb lesz.

2018. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkitol a segiteni probalo valaszokat, igazatok van hogy egy gyerek nem lehet igy kapcsolatban.

Tudom nem helyes hogy ezek ellenere sem akarom elhagyni, pedig alig irtam csak rola negativat. Mivel mindig a telefont bujja es megemlitem mas nonek ir, rettenetes nagy botranyt csinalmert azt mondja senkije Nincs ! Ha barkivel is beszel szoban vagy telefonban, olyan kedves , nevet es szepen beszel veluk. Ha pedig velem szoba all, csakis a merges

2018. febr. 4. 15:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Ragozhatod, de el kell hagynod és kész. Én komolyan nem értem.minek ragaszkodsz egy ilyen b..kó s..gfejhez. Mit lehet szeretni egy ilyenen? Miért jó nap mint nap átélni a bántalmazást? Jó érzés, hogy lábtörlőnek használ? Vagy esetleg anyagilag tőle függsz és képtelen vagy a saját lábadra állni? Vagy mi? Én komolyan el nem tudom képzelni, mi tart mellette. Te sem vagy 100-as, önértékelésed 0.
2018. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Negativumokat mondd, nem zavarja ez nekem rosszul esik. A gyerek elott is vitazik hol en egy rossz szot nem mondok. Sosem akar velem beszelni ezeken a vitas beszelgeteseken kivul, inkabb fogja magat es elmegy, Engem hibaztat, de miert ? Egyszeruen nem ertem miert?
2018. febr. 4. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!