Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon valaki "csupa jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon valaki "csupa jó szándékból" irogat nekem, hogy ne bukjak le a parom elött! Na de nincs is szeretőm! Kitudom deríteni ki szórakozik? 😠

Figyelt kérdés
Valaki rám írt,hogy ne menjek el egy bizonyos randira,mert csapda lesz!Na de nem is volt randim.A párom itthon dühöng,nem hisz nekem!A parom elött írtam az illetönek,hogy küdje el az elérhetőségét,mert a férjem beszélni szeretne vele!De ezt már nem tette meg.Az üzenetekből kiderül ismer minket,de a facebook fiókja mégis gyanus!Olyan érzésem,érzésünk van,hogy álprofilla van dogunk,valaki hamis prifil mögé bújt.Valahogy ki lehet deriteni,pontosan honnan jonnek az uzenetek??!Mar olvastam olyant,hogy talán IP cím alapján be lehetett azonosítani..na jó,de magánszemély hogy???!

2018. febr. 3. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
pff,mi a lópikulát foglalkoztok vele?
2018. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

IP alapár nézd meg, hogy honnan jelentkezik be. Ha ismered, akkor abból már szűkítheted a kört.

31/f

2018. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég ostoba a párod, ha erre veled balhézik. Nem tudsz kideríteni semmiféle álprofilt, tilthatod, vagy jelentheted. Ismeretlen amúgy miként tud üzenetet küldeni, amit látsz is? Beteszi, valami "engedélykérések" fakkba, én évente, ha egyszer megnézem.
2018. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hogy tudom megnézni hol jelentkezik be???!Hol latom en az IP címét??


Hogy látom az üzenetéf?Elfogadtam azt az átkozott engedélykérést,mert már irogatott a fiamnak is,hogy mondja meg nekem olvassam el,különben megüzeni amit akar mástól! 😠 A férjem meg azért bizonytalanodott el,mert azt irta,a keddi randira ne menjek el.Namármost,én épp kedden voltam szabadnapos!Ezért gondolom,hogy ismer.Bár pár közös ismerős van,es viszonylag kevés ismerőse neki.Valami nem stimmel.Nem is értem.

2018. febr. 3. 16:14
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen,a párom exe szórakozott, akapcsolatunk elején megaszuleimnek is képes volt írni, hogy "nézzék meg milyen férfi udvarol alanyuknak, mert csajozik" :D elmondtam a páromnak, rögtön mondta, hogy a volt barátnő az, mivel őszinték voltunk az elejétől fogva egymáshoz, így tudtam, hogy van egy buggyant ex, igy nemis volt gond. Azóta már 1 éve, hogy békén hagy minket a csaj, de sokszor próbálkozott.. ha nálatok is megvan a bizalom,akkor ndm kell egy ilyen miatt aggódni vagy idegeskedni, ha rájöttetek, hogy alprofil, akkor megfoleg nem, hagyjátok figyelmen kívül és bárki is az, majd megunja. :D


25N

2018. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem hagy nyugodni a gondolat,hogy ismerem az illetőt,es lehet minden nap mosolyog,kedves velünk közben meg áskálódik,és élvezi!

Arra lennék kiváncsi,van e valami módja kideríteni ki csinálta az álprofilt!

Nálatok "jó" volt,mert valóban létezett az ex,na persze ha hazugságokat alított,akkor az is kellemetlen lehetett 😠

2018. febr. 3. 16:33
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás, vagy rendőrség.
2018. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De fenyegetőt nem ír!Még zaklatásnak sem mondhatom.Kellemetlenséget okoz.Tudni akarom ki van a profil mögött!
2018. febr. 3. 16:47
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki kideríted ki ő és honnan ír, hátha beijed.
2018. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit aki feltöri a fiókját.
2018. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!