Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhanyagol a párom. Normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a párom. Normális ez?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 3 éve élünk együtt. Minden jól megy, dolgozunk, hazaérünk, megbeszéljük a napunkat én főzök, mosok, takarítok, ő pedig internetezik. Nekem ezzel semmi problémám, de mikor odabújok hozzá akkor is csak a laptopjával van elfoglalva (nem, nem dolgozik rajta) csak netezik. Egyre nehezebben lehet kimozdítani itthonról. Én imádok kirándulni és kezdetben sokfelé mentünk, de ha manapság elmegyünk valahova morog, hogy minek jöttünk, fárasztó, drága, elege van. Egyszerűen semmi közös tevékenység nem érdekli, pedig valaha rengeteget eljártunk. Elégedjek meg ezzel a 20-as éveim elején? Elvégre nem egy 60-as házaspár vagyunk.

Nagyon szeretem és nem akarom elhagyni, de ez megőrjít, hogy velem egy percig nem foglalkozik. Úgy érzem, hogy teher számára a társaságom. A viselkedése mindentől visszatart (házasság, gyerek), mert a gyereket is letojná, ez biztos, így is én csinálok mindent itthon.

Mit tegyek, hogy észbe kapjon?


2018. febr. 3. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes ezt ugyanígy elmondanod neki is. Ha nem törődik az érzéseiddel, és nem akar változtatni, akkor még valóban túl fiatal vagy, hogy egy ilyen "nem törődöm" férfihez kösd az életed. Mert ha már most ilyen, később még inkább az lesz. Belustult a kapcsolatba, neki így nagyon kényelmes, hogy mindent te megcsinálsz. De legalább érzelmileg nyújthatna valamit cserébe, hogy ne csak eléldegéljetek egymás mellett, hanem azt igenis tartalmassá kell tenni.
2018. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj en is atmentem hasonlon. Semmi kozos program, a vegen annyibol allt a kapcsolatunk,hogy egyutt toltottunk egy estet meg egy delelottot. A telefonjat nyomkodta, hozzam nem volt egy kedves szava se.

Az egyik utolso kimozdulos programnal meg vegig morgott.

Szakitottam.

Akkor jott vele, hogy ezek a dolgok nem ugy vannak, meg stb nem hanyagol o el.. hat en akkora meg ugy voltam vele,hogy eleget probalkoztam. Mert igen, mondtam is neki a gondokat.


Beszelj vele , ha nem valtozik sajos elobb utobb ott fogod hagyni.

2018. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Aztán meg szörnyülködtök, ha túl nagy a korkülönbség egy kapcsolatban... nekem eszembe nem jutna a laptop, játék, vagy munka, ha a kedvesem az ágy felé indul. Az elmúlt 3 évben 90%-ban úgy aludtunk el, hogy a feje a vállamon, és legtöbbször egy meghitt szeretkezés után. És mászkálunk mindenfelé, emennyire az időnk engedi. (60F)

Ne vesztegesd az idődet egy ilyen puhapötsre, ilyen rövid idő alatt leépült - ez nem élet.

2018. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Velem is ezt csinalta az elettarsam,aztan elkezdtem pasizni mellette. Pontosabban lecsereltem volna. Azota teper,de megundorodtam tole. Nala sokkal jobb es fiatalabb fiuknak tetszem komoly kapcsolatra. Igy elobb utobb elhagyom.


Nem szabad vedztegetni sz idod.

N/35

2018. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hogy lesz valaha egy normális kapcsolatom, ha rögtön az első buktatónál eldobom azt akit szeretek? Komolyal a szándékaim, ezért inkább megoldást keresek. Persze a végtelenségig nem tűrök, de igyekszem megoldani a problémákat és erre várok tippeket/tapasztaltokat.

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2018. febr. 3. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem egy "buktató":


"kezdetben sokfelé mentünk, de ha manapság elmegyünk valahova morog, hogy minek jöttünk, fárasztó, drága, elege van. Egyszerűen semmi közös tevékenység nem érdekli, "


Eddig viselkedett, ahogy neked tetszett, ma meg nem fárasztja magát, mert p meg ilyen - de ne legyen igazam!


Egy rendes kapcsolatban ez emberek előre felé mozdítják egymást... csald, gyerek, ambíció, bármi - amíg ezt nem látod, érd be azzal, hogy TE nagyon szereted.

Az azért nem elég egy PÁRkapcsolathoz.

2018. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#3 : A barátnőm párja 10 évvel idősebb nála és ugyanez a helyzet, hogy játszik, számítógépezik. Szóval nem kor függvénye sajnos. :( A mai generáció már csak ehhez ért szerintem. De mit csináljak, keressek egy 50 évest? Azt nem szeretném, viszont ezt sem tudom már tolerálni. Sajnos addig jutottunk, hogy már a páromra nézni is nehezemre esik....
2018. febr. 6. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidd el kérdező, ez nem a kortól függ. Meleg vagyok, de köztünk is előfordul hasonló gond. Vannak olyan 50-es pasik akire sok 20-30-as tohonya, lusta fiú csak irigykedhet.


Előbb utóbb sajnos szakítani fogsz vele, mert ez nem fog változni. Igazad van, nem kötelességed elfogadni ezt a helyzetet, a szerelem kevés, mert ha így áll hozzá, akkor kiöli belőled.

2018. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!