Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rendeznétek le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rendeznétek le egy elmebeteg exet, mi a jò mòdszer?

Figyelt kérdés

Lesz egy Valentin-napi program, amire meghìvott az egyik lànybaràtom ès velem együtt a legjobb baràtomat is, aki szintèn làny, ràadàsul az exem egyik baràtnője (vagy volt baràtnője, mivel lehet hogy az exem - mint mindenki màs - azt hiszi, hogy a legjobb baràtnőmmel jàrunk ès màr nem is nagyon keresi a tàrsasàgàt).


Viszont sajnos megtudtam, hogy lehet az exem is ott lesz. Elmebeteg ès lehetsèges, hogy balhèt csinàl, nem az az èrtelmisègi fajta. A mostani baràtjàval màr egyszer megfenyegettetett.


Egy-kèt jò tanàcsot kèrnèk. Tudom, hogy az a legjobb, ha tudomàst sem veszünk egymàsròl, ez nekem menne is, de ő lehet, hogy odajön kàrogni. Ti mit csinàlnàtok egy ilyen zaklatòval? Mit tehetnèk, hogy ne legyen bajom/bajunk belőle? (pl. arra gondoltam, hogy jò hangosan, mindenki füle hallatàra megkèrem, hogy 'nem ismerem magàt, kèrem ne zaklasson')


Nyilvànos helyen leszünk.


2018. febr. 4. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem agyalnék előre azon,hogy mi lesz,és hogy mit mondjak.Úgyis teljesen más lesz az amikor személyesen találkoztok.


Mindenestere nem venném fel vele a kesztyüt,nem állnék le vele balhézni,és nem foglalkoznèk vele.


Méginkább nem mondanám azt amit a vègén irtál,mert számomra vicces,illetve furcsa mondat :)

2018. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De ha a többi ember hallja, nem lehet, hogy mègis valamennyire megijed ès inkàbb nem folytatja?


Szerinted inkàbb tegyek ùgy, mint aki meg sem hallja?


Remèlem tènyleg az lesz, amit ìrtàl ès el sem jön, vagy ha el is jön, tojik rànk. Az lenne a legjobb.

2018. febr. 4. 00:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a tanács szembemegy mindenféle bölcs akármivel, de rém egyszerű. Ne menj el. Sokkal kevésbé lesz stresszes a dolog. Nagyon rossz exekkel talizni, balhés, felkavaró meg minden. Én évekig úgy tettem, mint akit nem zavar, de most felhagytam vele és inkább kerülöm őket. És lehet mondani, hogy nem vagyok érett és csak át kéne néznem rajta, stb. De komolyan az plusz ráfordított idegeskedés (pl itt ez a kérdés) az a feszkó, amíg az esemény tart, majd utána feldolgozni, hogy ott volt az ex... Sokkal inkább megéri kihagyni a programot, hidd el. Volt már, hogy egy egész napon át veszekedtünk és utána két napig sírtam és még két hétig voltam lelkileg a padlón az ex miatt. Jó, ez nagyon végletes, volt, hogy csak egy bulin kerülgettem egymást egy exszel, de az sem volt kényelmes és utána is pár napig rosszabb kedvem volt.

Tehát: ha rossz neked találkozni vele, akkor NE TEDD. Ennyire egyszerű.

2018. febr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

szerintem se menj.

főleg ha ekkora pipogya madár vagy,szinte egy áldozat.

egy ilyenre meg tuti rászáll egy olyan aki ismeri a gyengéidet,pl hogy mennyire zavarba lehet hozni a nyilvános alázással és a proli viselkedéssel.

ha karakánabb lennél,akkor annyi lenne az egész,hogy amikor elkezd hangosan ugatni meg alázni akkor pofán öntöd pezsgővel,ezért neked ugrik és kidobják a kidobók/rendezők,te pedig eljátszod az áldozatot.

2018. febr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Abba belegondoltal,h tisztdletlenseg baratkozni sz o baratjaval szakitas utan,aki raadasul meg no is? Ez is fajdalmas neki. A baratait is elveszed.


Exekkel nem jarunk kozos rendezvenyekre. Nem tartunk kozos baratokat. Igy csstlskozom nehany elottem szolohoz,miszerint 'ne menj el a partira' tanacsot adnam.



Miert rendez jelenetet? Mert nagyon szeret teged meg mindig es keptelen elengedni. Nagyon faj nekia hianyod. Ez van mogotte. Ez van a bantasai mogott. Nagyon szenved a hianyodtol. Az ilyen ember kepes 5 evig is szinglikent nyuglodni es enni magat a hianyod miatt.


N

2018. febr. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sosem szeretett, kapcsolatfüggő, elmebeteg barom volt és utánam rögtön lett új párja (szerencsére).


A tanácsotok nem megy szembe semmivel, érdemes meggondolni, csak az a gond, hogy most nem fogom tudni megfogadni. Ez az egész le van már zsírozva és hetek óta tervezzük. Csak most láttam, hogy ő is rajta van az érdeklődők listáján. Az a fura, hogy kicsit sem stresszel, csak ilyen 'arousal' feelingem van (nem tudom magyarul megfogalmazni).


Mindenesetre inkább levegőnek nézem akkor, bármit is csináljon. Az is lehet, hogy semmit. Lehet megváltozott már.

2018. febr. 4. 07:53
 7/10 A kérdező kommentje:

"Tehát: ha rossz neked találkozni vele, akkor NE TEDD. Ennyire egyszerű."


Ezt most vettem észre. Nekem egyáltalán nem rossz látnom! Nagyon jó volt elhagyni és azóta sem bántam meg. Inkább azzal van a gond, hogy nem tudom, hogy hogyan kellene reagálni, ha helyzet van.

2018. febr. 4. 08:29
 8/10 anonim ***** válasza:

"De ha a többi ember hallja, nem lehet, hogy mègis valamennyire megijed ès inkàbb nem folytatja? "


Nem. Mert nem valószerű. Ha ilyet hallanék valahol, evidens lenne, hogy ismerik egymást, csak nem tudják megoldani, és ezért ilyen idétlen játszmázásba kezdenek. Az úgy csinálok mintha....


Valóság más, nem fog balhézni, ha mégis, a társaság szét fog széledni úgyis. Te meg maradsz azokkal akikkel jóban vagy. Ilyen egyszerű.

2018. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilvános helyen az ilyen kis pötsök is fékezik magukat, amúgy is van már párja, de ha mégsem, hát lesznek ott férfiak, személyzet, meg végső esetben a rendőrség...

Nehogy már te korlátozd a programjaidat a szerint, hogy ő hova megy, vagy nem megy!


Ha felszáll a buszra, akkor te meg leszállj? - ugyan! Csak akkor gyalogolj, ha ahhoz van kedved!

2018. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Nehogy már te korlátozd a programjaidat a szerint, hogy ő hova megy, vagy nem megy!


Ha felszáll a buszra, akkor te meg leszállj? - ugyan! Csak akkor gyalogolj, ha ahhoz van kedved!"


Nekem is ugyanez jutott az eszembe...másrészt meg hetek óta le van beszélve ez a dolog és az sem biztos, hogy elmennek.

2018. febr. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!