Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezik olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan, hogy a férfi kívánja a feleségét, de magát a szexet a háta közepére sem kívánja?

Figyelt kérdés

Főleg férfiak válaszát várnám, vagy olyan nőkét akik ezt átélték.


Én nagyon kívánom a férjem és szeretném, ha rendben lenne a szexuális éltünk is, de ő nem akarja. Azt mondta hogy legyek türelmes mert most egy olyan időszaka van, amikor egyáltalán nem kívánja a szexet.

3 hónapja nem volt már köztünk semmi


2018. febr. 4. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik. Nem Téged nem kíván, hanem magát a szexet. Van ilyen, én is átéltem.

28/n

2018. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha kívánná a feleségét szexelne vele.Alap logika.

Semmit nem mozgatsz már meg benne ha 3 hónapja hozzád sem nyúlt.

Emlékeztetsz a legutóbbi ismerkedésemre,ott sem volt már hónapok óta semmi intimás köztük,még csók sem,de az a nőci is ragaszkodott a 2 éve halott kapcsolatához.

Nos ahogy ők is megérdemlik kb. egymást pont úgy ti is ezek szerint.

2018. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Magamról ezt el nem tudnám képzelni.

Teljesen mindegy milyen állapotban vagyok, elég egy érintése, közelítése a páromnak. Fáradtság, gondok, minden elillan olyankor.

2018. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom. De ilyen nem nagyon van! Meghíztál? Mert lehet az oka hogy nem kíván így.
2018. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiztam meg. Ugyan annyi kg vagyok mint 1evvel ezelőtt. Viszont szültem egy gyereket. A férjem hízott 20kg-t a tavalyi évhez képest
2018. febr. 4. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én el tudom ezt képzelni, bár nő vagyok. Van, hogy egy férfi lusta a szexhez (macerás elkezdeni, főleg ha óvszer is kell, előjáték, minden). A barátom van, hogy vonakodik belekezdeni, pedig kíván. Viszont ha felizgatod, onnantól már akarni fogja szerintem:) szóval probald meg, hogy te kezdeményezel:)
2018. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!