Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hibát követtem el este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hibát követtem el este nem tudom mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és a jelenlegi párommal babát várunk most vagyok 3 hónapos terhes viszont 2 hete az exxemel össze futottunk és úgy érzem érzek még iránta valamit így az egyik gyenge pillanatomban le feküdtem vele és nem tudom mit tegyek maradjanak a jelenlegi párommal vagy mondjam meg az exemnek hogy babát várok és ha így is elfogad hogy mástól várok babát akkor kezdjük újra? Ti mit tennétek?

#baba #ex #kapcsolat #jelenlegi párom
2018. febr. 4. 13:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Először is ha a helyedben lettem volna, biztos nem vállalok gyereket, ha nem vagyok százszázalékik biztos benne amit akarok.


Ha mégsem, mert az ex annyira nagy love, nem feküdnék le vele, eleve hogy kerülhetett erre sor anélkül, hogy előzőleg nem beszélettünk volna, akkor meg nem derült volna ki, hogy babát várok????


Ha mégis lefekszem vele így, és azt se tudom mit akarok mint egy tini, és így várok gyereket, valószínüleg kétségbe esnék, és anyával beszélnék mit tegyek, mit tanácsol. Ő mindig észhez térített. Persze elsüllyednék szégyenemben. Baromi cinkes ez a helyzet.


Annyi szent, hogy nem az exet traktálnám a babás kérdéssel. Mert ettől függ, hogy TE mit akarsz, hogy más mit akar? Az első az, hogy megtudd TE MIT AKARSZ, aztán lehet törekedni rá, közölni az érintettekkel, stb.

2018. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá, gyereket vállalsz. Muszáj felelősséget vállalnod innentől kezdve. Ha meg nem akarsz, már késő bánat, ha más nem, most már kénytelen leszel felnőni...
2018. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igazából találkoztunk kétszer és a harmafik alkalommal szexeltünk.De nem mondtam el neki hogy babát várok. Én úgy gondoltam tovább léptem ezért is vállaltam be a jelenlegi párommal a babát de amikor találkoztunk egyszerűen elő jöttek a régi érzelmek és hiába mondtam magamnak hogy ne csináljam mert hülyeség egyszerűen mikor abba a helyzetbe kerültem hogy felmentem hozzá és meg csókolt nem tudtam az érzéseimen uralkodni és meg történt. Utána mikor el jöttem nagyon ki borultam a kocsiban sírtam hogy lehettem ilyen hülye mégis volt egy olyan érzésem is hogy uhh de jó volt.
2018. febr. 4. 13:35
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor kezdj el megbarátkozni a gondolattal, hogy valószínűleg az exednek nem fogsz kelleni más kölkével és a jelenlegi párod is ki fog b*szarintani, ha ezt megtudja.
2018. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt az volt a baj, hogy háromszor is találkoztál vele.

Miért találkozol az exszel, ha a mostani csávódtól vársz babát? Miért vállalsz gyereket, ha felmerül benned az a kérdés,hogy maradj a pároddal, vagy legyél az exeddel?


22/N

2018. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igazából már terhes voltam mikor először találkoztunk a Westendbe ott beszéltünk először hogy kivel mi van aztán felhivott hogy szeretné tisztázni a régi dolgokat majd harmadszor azért hívott hogy költözik el és meg talált egy számomra fontos képet apukámról mert mikor ott hagytam én nem találtam meg és ekkor csókolt meg és feküdtünk le egymással. A jelenlegi párommal komolyan gondoltam ezért vállaltuk be a babát álmomban sem gondoltam hogy ez közbe szól
2018. febr. 4. 13:47
 7/27 anonim ***** válasza:
41%
Az exed jobb pasi. Te meg egy ri.an.c vagy! Remélem a jelenlegi megtudja és kidob. Csak a gyereket sajnálom.
2018. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És miért mentél fel hozzá? miért hoztad olyan helyzetbe magad, ahol ez feljöhetett?
2018. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Azért mentem fel mert meg talált egy számomra fontos képet apukámról mert mikor ott hagytam én nem találtam meg ezért mentem fel eredetileg
2018. febr. 4. 13:51
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

En is azon a velemenyen vagyok, h mi a fxszert kell az exszel cimbizni? Eskuszom mint valami kis ovis, aki elcsen egy nyalokat a boltbol, aztan szamonkeresnel csak annyit tud mondani, hogy de olyan finom. Az impulzusaid vezetnek, semmi tudatossag nincs benned.


Most elmondom neked azt, amivel az emberek nem szeretnek szembesulni. Te egy ferfi mellett sem lehetsz boldog, mert nincsenek hatarozott elkepzeleseid az eletedrol. Csak sodrodsz es a benyomasaid iranyitanak, ezert akarkivel lennel egyutt egy ido utan ugyis elegedetlen lennel. Teljesen mindegy kit valasztasz. Te egyszeruen genetikailag keptelen vagy a boldogsagra, mert az ahhoz szukseges hatarozottsag, onismeret, allhatatossag beloled hianyzik. A boldogsag nem az olunkbe pottyan, hanem a donteseinkkel kikovezzuk a fele vezeto utat. Ezert nem az a kerdes, hogy kit valassz, mert nem nincs az a ferfi, aki mellett a te szeszelyes termeszeted megnyugodna.


Fu de felidegesit, amikor egy gyereknek ilyen idetlen szulei vannak. Nem te fogsz belole embert faragni, az mar biztos.

2018. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!