Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a barátomból! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátomból! Mit lépjek?

Figyelt kérdés
Nem foglalkozik velem a barátom. Nem töltünk túl sok időt együtt a munkánkból kifolyólag, mert csak hétvégente találkozunk, de valamikor 2 hetente, mert rengeteget megy haza vidékre, ugyanis a családja a mindene, engem kb az utolsó helyre szorít. Amikor együtt vagyunk, akkoris sorozatokat vagy focimeccseket kell nézni vele egész hétvégén, ha meg ezt megunta, akkor előveszi a telefonját és játszik vele vagy facebookozik, netezik rajta és kb leszarja, hogy én mit csinálok. Nem megyünk sehova, mert ő fáradt ahhoz, hogy kimozduljon, gyakorlatilag a 20nm-es szobájában töltjük a hétvégét és semmit nem csinálunk. Már szóltam neki, hogy ez így unalmas, a válasza annyi volt, hogy akkor odaadja a tv távirányítót és odakapcsolok ahova akarok. És akkor felmerül bennem a kérdés, hogy kimondta azt, hogy én tv-zni megyek át hozzá. Leszarja.. 100-szor elmondja, hogy szeret, velem tervezi a jövőt, közben meg ilyen. Nem értem..
2018. febr. 4. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg téged nem értelek,100* láttad már,hogy ennyit várhatsz a kapcsolatotoktól!

Akkor mit vered magad még?

2018. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik megoldás, hogy szakítasz. A másik, hogy kezedbe veszed az irányítást. Szervezd meg előre a hètvégi programot. Közöld, hogy most ide mentek. Ha megy veled, szuper, ha nem, akkor elmész egyedül. Ha a családjához utazik, utazzatok együtt.
2018. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
váltani köll.
2018. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szürke, unalmas fazon. Nulla kreativitás jellemzi. Ő kell neked? 😏
2018. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján és is elmondhatom, hogy szeretlek és veled tervezem a jövőt....

Az két üres frázis, küldd el a fenébe,ez nem élet, nem szerelem, de még csak nem is párkapcsolat.

2018. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Anno volt nekem is egy ilyesmi barátom. Mondtam neki, hogy legalább sétálni menjünk már le, mert marha unalmas egész nap egy kis szobában a tv előtt ülni. Mondta, hogy menjek le, csak akkor hozzak már neki visszafelé egy doboz cigit.

:D

Én lementem neki cigiért akkor és 13 éve nem találtam vissza hozzá. :D

2018. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!