Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Nem kérek oltásokat,azt szeretném,hogy őszintén válaszoljatok.

A párom míg külön voltunk (4év) lájkolta a volt osztálytársai képét..én mondtam,hogy nekem ez rosszul esik,mert azt hiszem,hogy tetszett,sőt most is tetszenek neki..erre azt mondta,hogy soha nem is tetszett neki egyik sem,akkor velük lenne nem velem...cagy az elmúlt 4 évben.

Nekem elég rosszul esik,mert nem hiszem el,hogy CSAK ÚGY meglátok egy pasit és hopp belájkolom ..

Szerintetek igazat mond,hogy tényleg nincs köze egymáshoz a likenak és ahhoz,hogy mennyire tetszettek volna neki?

Nem voltunk együtt mikor ez volt,de akkor is rosszul esik,azt érzem hazudik és akkoriban tetszett neki...ezért én kevesebbnek érzem magam azoknál a nőknél.


2018. febr. 5. 07:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Elég kicsinyes és nem is tudom kifejezni milyen ostoba dolog lájkokon fennakadni. Szerinted ez normális amit csinálsz?! Élj a való világban ne a fészbuknak nevezett fostengerben..
2018. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Mi a picha bajod van?! Valószínűleg ismerősök, és azért likeolta, mert csak. Ha az ismerős az újszülött babájáról tesz ki képet, akkor is csak azért likeolja, mert dugná...

Te beteg vagy.

Nem sokáig lesztek együtt.

2018. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy kicsinyes,igazad van,de ezen valamiért nem tudok túllépni,hogy tetszik e neki vagy sem akkor :(
2018. febr. 5. 07:54
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ilyen tipikus hisztis pcsa. Az ilyen kérdéseknek a tini kategóriában a helyük, felnőtt emberek nem akadnak fenn ilyen dolgokon. Ha akkor lájkolgatna lányokat, mikor már együtt vagytok, az gáz. De itt külön voltatok.
2018. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nyilván..a kérdés az volt,hogy azt mondta nem azért egyáltalán ,mert annyira tetszenek neki..szerintem meg csak akkor lajkolgatta volna,ha tetszik.
2018. febr. 5. 08:00
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Megnyugtat, ha azt mondom, hogy amikor egy férfi meglát egy bombanőt az utcán, akkor agyban lekúrja azonnal? Bizony, a te párod is. Úgyhogy ennyi erővel végighisztizheted az életedet.
2018. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Nővérem 45 éves és ő is fennakad ilyeneken és nyomozgat a nő után akit a pasija lájkolt. Hihetetlen! Úgyhogy felnőttek is űzik sajnos, de csak bizonyos értelmi színvonal alatt. Ebbe nővérkém is bele tartozik.
2018. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Megnyugtatlak, hogy minden második nő tetszik neki az utcán, minden 10-ik meg nagyon tetszik. Teljesen függetlenül a lájkoktól. Ha ettől kisebbrendűségi érzésed van, vagy ez rosszul esik, akkor ezt saját érdekedben rendezd magadban.
2018. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
#7 Apum egy ideig együtt volt az egyik gyári munkás beosztottjával, ő is állandóan ilyeneket csinált. Egy idegbeteg, nyomozgatós, szarkeverő liba volt. Szóval igen, bizonyos agyi szint alatt művelnek csak ilyet a nők(vagy férfiak:D).
2018. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég...és ez a felnőtt kategória?!!
2018. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!