Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szeret nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeret nálam aludni és azt se ha én nála alszom?

Figyelt kérdés

Pedig mindketten egyedül élünk, szóval nem ez probléma. Azt mondja nem tudja ha együtt vagyunk kipihenni magát, plusz reggel szeret egyedül készülődni, magához térni. Szóval nálunk úgy néz ki sokszor egy hétvége, hogy szombat délelőtt találkozunk, este 9-10 óráig együtt vagyunk, aztán mindketten hazamegyünk, és vasárnap délután még legtöbbször találkozunk. Szerencsére közel lakunk egymáshoz, így az utazás nem gond.

2 hónapja vagyunk együtt. Szerintetek ez normális? Miért vam ez nála?


2018. febr. 5. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem lenne normális, de hát ezt tőle kérdezd meg finoman, biztosan van valami konkrét oka, baja, sajátos életvitele, akármi...
2018. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Aludni, pihenni, én is a saját ágyamban tudok.
2018. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is jobban alszok itthon, egyedül, de megéri hogy kicsit fáradtabb legyek az ha a párommal aludhatok.

Arról nem is beszélve hogy ezt gyorsan meg lehet szokni...

2018. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Mi ot eve elunk igy. En is egyedul tudok aludni. Erre nincs szabaly, ami nektej jo.


N

2018. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mi ot eve elunk igy. En is egyedul tudok aludni. Erre nincs szabaly, ami nektej jo. "


Azért ez nem normális. Mi lesz, ha együtt fogtok élni?

2018. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is jobban alszom egyedül, mert forgolódhatok anélkül, hogy mást zavarna, plusz nem teszi rám a karját senki álmomban (félreértés ne essék, szeretek összebújni, de félálomban idegesít, hogy nem tudok olyan pózban feküdni ahogy szeretnék, mert a másikat felkelti) és a párom még csikorgatja is a fogát álmában, szóval... :D
2018. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jelenlegi kapcsolatomban nem volt olyan találkozás, amikor ne aludtunk volna együtt. Igaz, 3 hónap után össze is költöztünk...

(És az ezelőtti kapcsolatomban se volt, kivéve az utolsó találkozásunkat...)

Nem vagyunk egyformák, de engem egy ilyen felállás, mint a tietek, rohadtul zavarna.

2018. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég érdekes. Hány évesek vagytok? Csak hétvégén vagytok együtt? Nem akarok huhogni, de tuti, hogy nincs senkije? Én hosszú távon ezt nem tudnám elviselni. Úgy is lehet "együtt" aludni, hogy akkor külön szobában.
2018. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Par honap utan nekem ez elkepzelhetetlen lenne, a paromnak szinten.
2018. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ő nem a párod! Az embert a saját párja nem zavarja se ébren, se alvás közben. Ha mégis zavarja, akkor az nem a párja! Úgy gondolom, hogy ő egyelőre legfeljebb barátnak (extrákkal...), havernak, netán csak dugópajtinak tart, de annyira még nem érzi közelinek a kapcsolatotokat, hogy együtt is aludjatok...
2018. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!