Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt bántalmaz lelkileg?

Figyelt kérdés

A férjem néha megmagyaràzhatatlanul viselkedik.

Ha tudja, hogy valami fontos vizsgàm lesz, megbolondul, és bàntani kezd.

Pl pénteken reggel mentem írásbelizni, erre csütörtök este ordított ès alàzott, mint az eszeveszett. Egész éjjel nem aludtam, hányni rohangàltam a mosdóba az idegtől.

Meg is bújtam sajnos, pedig rengeteget készültem.

Tegnap ugyanez. Veszekedés, kötekedés, hiszti, hogy ha megbukik, nem kíváncsi rám többé, megtiltja, hogy mást tanuljak, soha nem engedi majd, hogy szalagmunkàn kívül màshovà jelentkezzek dolgozni.


De apám anno ugyanezt csinálta. Ha vizsgàm volt, akkor veszekedés, verés, zsarolàs....


2018. febr. 5. 10:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*még is buktam
2018. febr. 5. 10:20
 2/21 A kérdező kommentje:
*meg is buktam
2018. febr. 5. 10:20
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Párodnak van diplomája? (ha most felsőoktatásban tanulsz..) Ha nincs,akkor frusztrált és irigy rád, azért csinálja.

Ez bántalmazás, igen. Nagyon sajnálom. Amúgy én nem javaslok családot alapítani ilyen emberrel, hisz ez a magatartás később, más helyzetben is előjöhet.

2018. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja hogy jobb legyél nála, vagy hasonló szint (attól függ neki mi a legmagasabb végzettsége)


Én a helyedben komolyan elgondolkoznék a váláson, ez úgy tűnik nekem, hogy mindig is el fog nyomni, nem fogja engedni hogy kibontakozz, hogy önmagad legyél :(

2018. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de miért mentél hozzá?

Ez nem normális. Mi az, hogy MEGTILTJA? Felnőtt, önálló ember vagy, azt tanulsz, amit akarsz.


22/N

2018. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen, van diplomája.

Eleinte nem akarta, hogy egyetemet végeztek, mert itt külföldön nagyon nehéz (totàl más a rendszer), èn akartam nagyon, de belement. Még sokszor mondta, hogy nem lesz semmi baj, ha nem sikerül, ne erre tegyem fel az életem.

Szeretem és csinálom is tisztességgel, de az egyik szakon nagyon nehéz, vàltanék.

Azonban pár hete meggondolta magát és megtiltotta. Még hogy befejezi velem, ha megbukik, szégyell és hasonlók

2018. febr. 5. 10:28
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Hát te tudod, mivel cseszed el és meddig az életedet...

Ez számomra elképzelhetetlen, mert még az esélyét sem adnám meg, hogy ilyen szitukba kerüljek. Itt nem kell " okokat" keresni.

2018. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt konkrétan veled valami nagyon nagy gebasz van, hogy még együtt vagy egy ilyen emberrel!
2018. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sokáig én tartottam el kettőnket, mivel ő is tanult. Most én ugyan dolgozom, de keveset keresek (törvény tiltja nappali mellett a heti 25 óràt meghaladó munkaidőt)
2018. febr. 5. 10:31
 10/21 anonim ***** válasza:

"nem lesz semmi baj, ha nem sikerül, ne erre tegyem fel az életem"


Vagyis bízott benne hogy nem tudod megcsinálni. Most hogy látja mégsem vagy olyan buta és megtudod csinálni, ez nagyon idegesíti. (nehogymár egyenlővé válj vele, egy nő max szalag mellé állhat! -ezzel a felfogással én magára hagynám)

2018. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!