Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer sajnálom a feleségét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer sajnálom a feleségét, egyszer meg győzni akarok felette?

Figyelt kérdés

A férfi akit szeretek nős, de már egy tönkrement házasságban él, ahol semmilyen tűz de már csak szikra sincsen.

A férfi mindent feláldozott és hajlandó volt megtenni értem, már költözött volna, de én az utolsó pillanatban nemet mondtam.

Belegondoltam és megsajnáltam a nőt, hogy mi lesz vele a férfi nélkül, nem tehetem ezt vele.

Tehát a döntés maximálisan az én kezemben volt.


Miután visszament a feleségéhez, iszonyatosan dühös voltam és úgy éreztem, hogy ő nyert, pedig nekem kellett volna.

Abban a pillanatban megbántam, hogy lefújtam mindent, pedig most velem lehetne, mellettem ébredhetne a férfi.


Ezen felül mégis úgy érzem, hogy újból vissza kell kapnom, nem lehet az övé, mert én sokkal jobban tudom szeretni a férjét, mint ő.

Ezt a pasi is tudja.


Melyik a helyes út?

Jól tettem vagy harcolnom kellene érte, ha már ők ketten úgysem boldogok?


2018. febr. 5. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg olyan férfi kell aki két p.ina között pattog?
2018. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha annyira szörnyű, váljon el. Jah, hogy annyira azért mégsem szörnyű...

Ne dőlj be ennek, ezt az "érted válnék" kártyát már nekem is bedobták, pedig még csak szeretők sem voltunk, közünk nem volt egymáshoz úgy, mondhatni, csak jó haverok voltunk.

Természetesen dehogy vált volna el, ez csak a beetetés. Ha olyan rossz lenne az asszonnyal, nem kéne harmadik, hogy váljon.

2018. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jól tetted,szenvedjenek csak egymás mellett,megérdemlik.Bizalom már úgysincs a nő részéről.Folytasd vele a kapcsolatot,hadd kapjon idegrohamot a nő még ezek mellé.
2018. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ne légy naiv, nem a te kezedben volt a döntés. Ha pedig igen, akkor miért kellene egy olyan férfi, aki nem képes kiállni magáért, ill. egy rossz házasságnak véget vetni?! Na meg inkább hazudozik, titokban félrejár, minthogy egyenes legyen. Ha csak úgy tud kilépni, hogy már fogja kezét valaki, akkor te mit várhatsz tőle a jövőben?! Ne bánd, igazából itt csak vesztes lehetsz, még akkor is, ha az ellenkezőjének tűnik, mert ha meg is nyered a pasit, vesztettél, mert veled ugyanígy fog eljárni, ha már nem működik..
2018. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Hahó, gondold már végig, mit írtál!

A pasi dobbantott volna, nemet mondtál, erre nem büszke agglegény lett, hanem maradt annál, akit állítólag egyáltalán nem szeret.

Megsúgom: ha annyira vacak lenne a kapcsolat, akkor a pasi most vidáman járna randizgatni, és még meg is köszönné neked, hogyha ki is kosaraztad, de megadtad a lökést, hogy megszabaduljon.

Most komolyan ilyen csávó kéne neked?

2018. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Én voltam olyan helyzetben, mint a pasi... mire elváltunk, a kisasszony lelépett.


Én nem örültem ennek :XD - és amikor később próbálkozott volna, már nem is tűnt annyira vonzónak a dolog.Egy nehéz pillanatában hagytad cserben. Szerinted?

2018. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha ketten már úgysem boldogok, akkor nem fog visszamenni hozzá, még akkor sem, ha te elküldöd. Akkor keres egy harmadik nőt, de nem a feleségéhez megy vissza.


Nem csak úgy lehet elválni, hogy már van valakid, hanem bármikor, amikor már menthetetlennek érzed a házasságot. Valószínűleg ő nem érzi annak.


"de már egy tönkrement házasságban él, ahol semmilyen tűz de már csak szikra sincsen. "

Ez a mondat valahogy minden szeretős kérdésben szerepel. Talán igaz is lehet, biztos, hogy megromlott a kapcsolat, különben nem lenne megcsalás - de azért még nem olyan szinten romlott meg, hogy hallani se akarjon róla.


Őt kihasználja azért, mert egy biztos pont, téged meg azért, mert lefekszel vele, és cserébe üres ígéretekkel is megelégszel.


22/N

2018. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted miért nem boldog az a házasság, ahol a férj csalja a feleségét? Ahol nem a házasság javításába fektet energiát, hanem menekülő útvonalat épít?

Abba belegondoltál, hogy mi van, ha nem csak a felesége hibás?


Neked pedig nem ez a férfi kell, csak azt akarod érezni, hogy jobb nő vagy, mint a felesége. Mi érdekes marad a pasiban, ha megkapod? Semmi.

Az a legnagyobb tévedésed, hogy az nyer, akivel ez a férfi van. Igazából a felesége akkor nyer, ha végre kilép az életéből és lehetősége lesz találni valakit, aki szereti és nem csalja meg. Te pedig kapsz egy pasast, aki egyedül életképtelen, és hűtlen.

2018. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Harcoljál, hisz tiéd lesz a főnyeremény, egy döntésképtelen papucsállatka!! Látod, elhajtottad, most muszáj volt visszakullognia a gonosz, rossz anyucihoz. Egész életét így kell leélnie miattad, te is gonosz anyuci vagy. Szegény férfi a legnehezebb pillanatában elengedted a kezét. Most így mi lesz vele?! Szégyeljed el magadat. :(( Mindjárt sírok, ez elképesztő. :(
2018. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Ezt teszi, amikor az elme irányít, tehát a hamis egód diadalmaskodott. Edd meg, amit főztél. :D
2018. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!