Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van szukseg kolcsonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van szukseg kolcsonossegre a hazastarsak kozott?

Figyelt kérdés
A felesegem termeszetesnek tekinti, hogy a kulonbozo kivansagait utasitas formajaban kozli velem, illetve a velemenyem megkerdezese nelkul intezkedik. Pl. odaszol, hogy hozzam neki oda a telefonjat vagy egy kavet, hogy neki ne legyen szukseges felkelnie a szekbol; hagyjam felbe, amit eppen irok, es vigyem ki a ruhat a mosogepbol a szaritora, vagy menjek ki keszpenzert az ATM-be, stb. Ha valamilyen celbol penzre van szuksege, minden tovabbi nelkul leveszi a kozosen hasznalt, de az en fizetesemre epulo bankszamlankrol, es atteszi a sajatjara, amelyre nekem nincs ralatasom vagy hozzaferesem. Ezek a dolgok onmagukban nem feltetlenul zavaroak, es rendszerint szivesen megteszem, amit ker, illetve nem firtatom reszletekbe menoen, hogy mire is hasznalja a penzt, mert rendszerint valoban a gyerekekre kolti. Azt viszont problemasnak erzem, hogy o az en esetleges kereseimet "merlegeli", es vagy teljesiti, vagy nem (inkabb az utobbi), es ha en probalnek neki olyan utasitasokat adni, mint ahogy o dirigal nekem, azt a leghatarozottabban kikerne maganak. Pl. nekem eszembe sem jutna, hogy vele hozassam oda a kavemat vagy a telefonomat, de ha megprobalnam, minden bizonnyal azt valaszolna, hogy hozzam el en magam, ha kell nekem. O rendszeresen megnezi, mennyit koltok munkahelyi ebedre, belekotor a taskamba, belenez a telefonomba, de tolem sohasem turne el ugyanezt, bar nem is jutna eszembe, hogy igy ellenorizzem, mit csinal. Neha probaltam neki magyarazni, hogy mivel en nem szolok bele az o dolgaiba, neki sem kellene ennyire beleavatkoznia az en dolgaimba, illetve hogy ha neki szabad, akkor elvileg nekem is szabad lenne. Ezt kereken elutasitja, azon az alapon, hogy ha a ferj nem hajlando onkent szivesseget tenni a felesegenek, hanem mindenert viszonzast var, az szamito, rideg, szeretetlen attitud. Noi szemmel nezve mennyire jogosult ez a hozzaallas?

2018. febr. 5. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Először is gratulálok a nejednek!

Ha ezt is olvassa helyetted....


Kedves XY!


Fogalmam sincs,hogy idomítottad be ilyen munkakutya módon a férjed?

De ez durva,-csicskáztatod,megalázod elszeded a fizetését (amihez semmi közöd),pocsék módon bele nézel a pénztárcájába a mobiljába stb.

Talán még azt is ellenörzöd milyet xarik? Te egy szuka vagy egy házisárkány önző dög.


Egyszer majd a muja férjed rájön,hogy találhat nálad szebbet kedvesebbet jobbat és befagyasztja a bankszámlát viszi a ház felét és boldog lesz nélküled !



Kérdező a választ tudod!


Kölcsönösség alap.Úgye nem vagy fogyatékos vagy vak?


/N

2018. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
En erzekelem, hogy nekem ez nem jo, es azt is tudom, hogy neki sem lenne jo, ha ezt csinalnam vele, de egyszeruen lehetetlen vele megertetnem, hogy valtoztatnia kene a stilusan. O abbol indul ki, hogy jobban ert a hazimunkahoz es a gyerekneveleshez, mint en, ennelfogva joga van dirigalnia.
2018. febr. 5. 21:17
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Nokent irom, es ritkan, de novessz tokot.

Ultra gaz ez igy.

2018. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tenyleg gaz, csak azt nem tudom, hogyan lehetne leszoktatni rola. Ha ugyanis nemet mondok, vagy a sorozatos kioktatasoktol kijovok a sodrombol es visszaszolok neki, akkor duhrohamot kap es egyszeruen nem tud uralkodni magan.
2018. febr. 6. 00:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szükség van. A párom most hozott nekem kávét amíg álmosan feküdtem, tegnap este kérés nelkul csinált nekem zacskós levest. De ha úgy van, akkor én sütök neki este 11kor lepényt és csinálok neki teát. Sosem költjük egymás pénzét. Bármikor, amikor kéri. Szerintem ez csak kölcsönösen működik. Nem oké, ami nálatok megy.

23 N

2018. febr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben nem lenne gaz, ha te is ugyanugy megtehetned amit ő....de igy? Nő vagyok, de nagyon gaz amit irtal. En is szoktam kerni a parom h pucoljon krumplit v intezzenel vmit, de en is barmit megteszek amit ker. Abszolut kolcsonos nalunk.
2018. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég.

Na az ilyen nőre igaz, hogy méga háztetőn is jobb, mint gy ilyen asszonnyal.

KATASZTRÜFA


egy feleség

2018. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
O vegso soron azzal indokolja ezt az attitudjet, hogy mivel az o igenyei nem teljesulnek teljes mertekben (pl. nem vagyok eleg ugyes haztartasi dolgokban, oltozkodesben, stb.), o sem koteles nekem tobbet nyujtani annal, mint amennyit eppen jonak lat. De szerintem ez nem egeszen ugyanaz az eset, mivel en az esetek tobbsegeben nem tudatosan tagadom meg a kivansagai teljesiteset, hanem nem vagyok eleg jartas bizonyos dolgokban, illetve nem tudok mindig eloteremteni annyi penzt, amennyire neki akkor eppen szuksege van. O viszont szandekosan mond nemet azon az alapon, hogy nincs kedve hozza.
2018. febr. 6. 18:04
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon kiosztanám a helyedben és ha még neki állna feljebb-sosem ütöttem meg nőt-de szerintem lehet kapna egy baxot nagy tenyerest.
2018. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Nő vagyok és női szemmel de férfi szemmel is szerintem válás lenne a vége részemről vagy egy jó nagy pofon. Nálunk otthon kölcsönös az egymás kiszolgálása a párommal. Fél sem merülhetne hogy csak ő szolgáljon ki. Konkrétan szolga vagy papucs, egy értéktelen ember ebben a kapcsolatban, akit nem tisztelnek és nem szeretnék.
2018. dec. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!