Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos ha ezeken a dolgokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha ezeken a dolgokon meg vagyok sértődve barátommal kapcsolatban? 3 hónapja vagyunk együtt. Bocsi a részletes leírásért.

Figyelt kérdés

Előtte volt egy 3 éves kapcsolatom ami több mint egy éve ért véget, haragban váltunk el, én szakítottam.

Neki is volt egy kb 3 éves kapcsolata ami közben az elején nem állandóan voltak együtt, hanem a csaj az előző barátjával is kavart. Szóval hivatalosan nem voltak állandóan kapcsolatban. Az ő kapcsolatuk barátommal is majdnem már egy éve, hogy vége van. Azt tudom barátom nagyon szerette a csajt, akit én is ismerek nagyjából személyesen, de nem bírjuk igazán egymást...


Szóval, eleve zavar a tudat, hogy nagyjából tudok mindent az ő kapcsolatukról. Hogy barátom mennyi mindent megbocsátott neki, hogy mennyire szerette, hogy hiába ő szakított vele még is mennyire vissza akarta szerezni hónapokig.

Én már akkor is ismertem mind a kettőt elég rendesen mielőtt szakítottak volna. Jóban is voltunk barátommal, nekem már akkor is bejött.

Majd történt valami amitől felkeresett és komolyabbra fordult a kapcsolatunk (4 hónapja).

Ami zavar az tulajdonképpen az, hogy félek tőle, hogy engem nem fog annyira szeretni mint az exét, hiába csinálok akármit.

Nekünk se ment eddig gördülékenyen a kapcsolatunk de kb ez miatt mert állandóan azon parázok, hogy mi van ha nem fog szeretni annyira, vagy egyáltalán nem szeret, meg fog csalni (volt mikor felkereste a kapcsolatunk legelején az ex és akkor nem tudta mitévő legyen, de végül engem választott úgymond), stb.

Rosszul esik, hogy a csajjal kirakta facebookra hogy kapcsolatban van, velem nem mert állítólag már nem szeretne a magánéletéből megosztani semmit az összes ismerősével.

Le kell szögeznem a csaj neki mindenhonnan le van már tiltva hónapok óta sőt fb-ról kb fél éve szóval nem értem ezt sem..

Közös képünk sincs kint (nekem csak azért nem mert neki sem) pedig a csajjal volt kint képük, nem állítom hogy az első hónapokban rakta ki, de azért még is azt feltételezem velem sose fog kirakni képet.

Amikor megyünk valahova mindenkivel valamilyen formában tudatja, hogy a barátnője vagyok (családját már régóta ismerem, haverjaira gondolok ezzel inkább) fogja a kezem nyilvános helyeken nappal is, de volt olyan, hogy két volt munkatársával találkoztunk egy hétvégén a boltban akikkel leállt beszélgetni és nekik pl nem mutatott be azt mondta azért nem mert velük amúgy is nagyon ritkán találkozik és feleslegesnek tartja.. nekem ez is rosszul esett.

A viselkedése velem ingadozó, de lehet azért mert olyan hangulatember szerintem. Van mikor nagyon szeret (úgy látom), állandóan velem foglalkozik, valamikor pedig tök rideg velem (ez egy napon belül többször ismétlődik akkor is ha együtt vagyunk). - lehet én is ilyen vagyok egyébként csak nála feltűnik

Azt mondja szeret, az exét nem. Azt mondja javulni fog a kacsolatunk csak ne veszekedjünk. De ezeken már számtalanszor veszekedtem vele még sem változtat láthatóan azokon amik zavarnak.

Szerintem nem lenne probléma csak ez ugye, hogy mivel félek, előre rágörcsölök mindenre, hogy nem fog szeretni, hogy nincs még túl az exen, hogy megcsal, hogy nem fog javulni a kapcsolatunk, hogy a fb azt jelenti nem akar felvállalni.

Már nagyon sokszor veszekedtünk de csak ezek miatt, am más probléma nincs köztünk. Többször lett elege ebből a drámából de mégsem szabadult meg tőlem végleg (ebből talán vehetem úgy, hogy szeret.?)

Nem tudom, én szeretem, csak félek.

A véleményetekre lennék kiváncsi, hogy csak én reagálom túl és az idő során ha nem görcsölök rá akkor szépen lassan ki fog itt is alakulni részéről minden jó? Vagy esélytelen hogy engem is fog annyira szeretni akármennyit lehetünk együtt?

18 l



2018. febr. 6. 03:28
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha idősebb leszel, remélhetőleg rájössz, hogy miért nem alázzuk magunkat ilyen palikkal, hanem csesszük ki őket, mielőtt még ilyen kérdéseket kellene feltennünk.
2018. febr. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Egyesnek igaza van!

Aki "választgat" emberek közül, miközben kapcsolatban van, az nincs túl a másikon. Hiába telt el egy év.

Mondjuk a veszekedéssel te sem segítesz a helyzeten. Majd megtanulod, hogy olyan nincs, hogy kényszerítjük a másikat: szeress!! Vagy szeret magától, vagy nincs miről beszélni.

2018. febr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem érzem azt, hogy kényszeríteném, sőt nagyon sokszor dúrván összevesztünk mégsem dobott ki pedig megtehette volna. Én nem kényszerítem semmire és ha nagyon kéne akkor pedig nem tenném mert tudom az nem az igazi.

A “választás” úgy zajlott, hogy a csajt letiltotta nem sokkal a szakítás után mert hülyeségekkel zaklatta. Erre mikor össze jöttünk egy másik alkalmazáson keresztül kereste fel kb egy héttel az után, hogy összejöttünk, mert akkor tudta meg. Kérdőre vonta úgymond barátomat. Barátom ideges lett, és nem tudta mire vélni ezt. Pár közös ismerősünkkel is beszélgetett róla másnap mire fel írhatta ezt a csaj. Majd mivel nem zaklatta tovább lenyugodott.

Ez után a csaj még pár hetente megismételte ezt, hogy itt-ott felkereste, de barátom akkor már nem is foglalkozott vele, mindenhonnan letiltotta.

Én nem azt mondom, hogy nem hibás, de ha van egy exed akit szerettél, és sok idő elteltével mikor megtudja, hogy lett valakid akkor keres fel szerintem te sem értenéd, hogy mért tette. Számomra kompenzálta ezt az, mikor kétszer gondolkodás nélkül (nem is tudom hogy fogalmazzak hogy ez ne legyen kiforgatva..) szóval sehol nem tud igazán kapcsolatba lépni vele.

Természetesen ha ismét történne egy ilyesmi eset, akkor gondolkodás nélkül én szakítanék vele.

2018. febr. 6. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
elég fiatalka vagy még, a barátod hány éves? ha ő is ilyen fiatal akkor ne vedd túl komolyan a köztetek lévő dolgot.
2018. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, nem olvastam végig. De nagyon gyerekes a barátod. Nekem is volt ilyen emberrel tapasztalatom. De soha többet. Csak ha szerelmes az ember, akkor nehezen látja be, hogy folyamatosan megalázza a párja. Mert ha számodra fontos dolgokra nem figyel oda, akkor nem vagy neki fontos. Ez a képes dolog is ismerős. Mindenféle jött-menttel előbb tett ki közös képet, mint velem. (nem, nem vagyok vállalhatatlanul ronda :D) Mondanom sem kell, hogy találtam jobbat. És te is jobbat érdemelsz. Fiatal vagy, me gyötört magad feleslegesen.
2018. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Valóban gyerekes dolognak tűnik így bele gondolva utólag. Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Ha tehettem is ki képet közöset azt csak is kicsibe. Mikor szakítottam vele másnap már tolta felfele a közös képeket a "szerelmével". Hát egészségére. De így vissza gondolva nekem is szarul estek az ilyen apróságok. Pl velem nagyon nagyon ritkán csinált közös képet vagy csak úgy egy fotót rólam de a mostani csaját (akkor még "barát") meg fotózgatta feszt mikor találkoztak csináltak egy csomó közös képet. Szóval szerintem ezt a pasit hagyd a fenébe. Előbb vagy utóbb ennek úgy os vége lesz. Tini szerelem ez még. De hát mindenki át esik ezen.
2018. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!