Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegyek valamit is a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek valamit is a páromnak valentin napra, ha múlt hónapban munkanélküliség miatt nem tudtam semmit se adni a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Ő szerinte így felesleges, mert “elrontottam” a születésnapját, az neki többet jelentett volna.
2018. febr. 6. 08:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Dehogy vegyél! A legjobb, ha innentől tojsz a fejére, tudod, hogy a nők az érzéketlen bunkókat szeretik!
2018. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha most van rá pénzed, vegyél valamit.

Csúnyán elromlott a szülinapja, valami jelképeset adhattál volna(pl szerelmes levél),bár most késő.

Szerintem adj neki ajándékot, örülni fog neki. De tényleg barmit, ami örömet okoz neki. Eselteg még Valentin nap előtt adj neki utoszulinapi ajándékot.

2018. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

Az ilyen illetőt elvből dobtam volna, mert nem társ. Meg kellett volna értenie, hogy ebből a hatalmas segélyből nem hogy ajándékra, de még egy normális bevásárlásra alig tellik, pláne ha még ott a rezsi és miegymás költenivaló.



Persze részben árnyalja a képet ha munkakeresésbe tojsz is és élősködsz mások nyakán, akkor sem működőképes a kapcsolatotok (bár nem az ajándék miatt válnál dobhatóvá, hanem a lustaság miatt)

2018. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%

Én vennék.

Viszont elég tapintatlan a párod, hogy nincs tekintettel arra, hogy anyagi okok miatt nem tudtál neki ajándékot venni (gondolom természetesen felköszöntötted) és hogy emiatt nyilván még rosszul is érzed magad.

2018. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Én a heleben elvinném valahova vacsorázni, amolyan pótszülinapként. Persze meglepetés legyen :)
2018. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem köszöntöttem fel. Illetlennek tartottam volna.


Anyámnál élek, ő tart el jelenleg, de egy telefonszámla, dohány meg két hitel mellé nem adott ajándékra pénzt.

2018. febr. 6. 09:48
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Fel sem köszöntötted? Igazi bunkó vagy. Ingyen is lehet ajándékot adni, kimondani két szót meg biztos megterhelő lett volna...
2018. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél. És kérj bocsánatot, hogy annyit nem voltál képes mondani neki, hogy isten éltesse. Hatalmas taplóság volt.
2018. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

6# Most aki lepontozta az 1. válaszomat, az mivel igazolja, hogy a csajnak NEM a bunkók jönnek be?

Ez a szép az iróniában, hogy nem csak humorom van, de igazam is.

2018. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Fel sem köszöntötted.Jó,hogy berágott.

A másik meg,hogy egy sütit vagy egy tortát sütni nem tudtál volna neki? Ha pénzért nem tudtál ajándékot venni ok, senki nem várja el munkanélküliként. De sütni valamit lehetett volna, gondolom van otthon liszt,cukor,vaj,tojás,kakaó..

De felköszönteni fel kellett volna..

Szerintem vegyél párodnak valamit valentin napra,vagy készíts valamit saját kézzel.

Ha innentől kezdve minden ünnepet elfelejted direkt,az nem túl jó pont

2018. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!