Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki odavan értem, az elijeszt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki odavan értem, az elijeszt, akivel fokozatosan alakul a dolog, abban meg nem bízok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi már a randizás elején nagyon teper, odavan értem, abba nem tudok beleszeretni..mert “túl sok”. Ha pedig mondjuk heti átlag 2x találkozunk csak, talik között keveset beszélünk, mert mindenki végzi a dolgait, szóval olyan szép fokozatosan alakul a kapcsolat, akkor meg nem tudok megbízni a pasiban, egyből azt gondolom, hogy mással is kavar, azért nem ér rá minden nap, vagy ilyesmi. Pedig ez lenne a normális tempó, nem? Mit gondoltok?

21L



2018. febr. 6. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy még magad sem tudod mit akarsz, mi lenne neked a jó. Először viselkedj felnőttként, ismerd meg magad és utána kezdj kapcsolatba. Amíg ez nincs meg, inkább hanyagold a fiúkat.
2018. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt - miszerint az neked túl sok - megértem, az nekem sem megy.

A második - hogy nem bízol benne -, az viszont egy olyan dolog, amit magadban kell rendezned szerintem.

Azért, mert valaki ritkán találkozik veled, még nem biztos, hogy másokkal is kavar, vagy találkozik. Az ismerkedési időszakban betudhatod akár annak is, hogy nem akar nyomulni, hagy neked is teret, és nem akar sietni. Ne láss rémeket a dolgok mögé, mert az neked sem lesz jó.

2018. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 De szerinted az lenne a normális, “felnőttes” viselkedés, ha inkább szép lassan alakul ki egy kapcsolat? Mert persze azzal lenne egyszerűbb dolgom, aki már az elején odavan értem, de az ilyen pasik általában kapcsolatfüggők, birtoklók..ilyesmi.
2018. febr. 6. 10:28
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Ezt én is valahogy így gondolom :) Csak türelmesebbnek kéne lennem..meg jobban megbízni.
2018. febr. 6. 10:30
 5/15 anonim ***** válasza:

"#1 De szerinted az lenne a normális, “felnőttes” viselkedés, ha inkább szép lassan alakul ki egy kapcsolat? Mert persze azzal lenne egyszerűbb dolgom, aki már az elején odavan értem, de az ilyen pasik általában kapcsolatfüggők, birtoklók..ilyesmi."


Nincs olyan, hogy mi lenne a normális. Ez nem valami szabály, ami le van írva, és aszerint kell cselekedni. Ami neked jó, az a normális, de mivel magad sem tudod, hogy neked mi a jó, ezért írtam, hogy először ismerd meg magad.

2018. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: amúgy meg teljesen mindegy, mert ha valóban szerelmes leszel, akkor nem fogsz ilyeneken agyalni, hogy sok neked, nem találkoztok eleget stb.
2018. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Ponthogy akkor agyal az ember ilyeneken, ha szerelmes vagy legalábbis érez valamit, és érdekli a másik :D Aki nem érdekel, azon nemis szoktam agyalni.
2018. febr. 6. 10:57
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Olyan vagy, mint minden más nő. Pontosan ezen okok miatt hajszoljátok a férfiakat felesleges körök futásába, persze csak azokat, akik nem néznek ki úgy, mint CR7, s nem driftelnek be elétek egy vadonatúj sportautóval. Egyszerűen nem lehet titeket sem komolyan venni, sem felnőttszámba venni.
2018. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te szerelmes. Ha szerelmes lennél, akkor tudnád h mit akarsz.
2018. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Nem igazán értetted meg a kérdésem lényegét, én tudom, hogy mit akarok, csak abban szoktam bizonytalan lenni, hogy azok a pasik is engem akarnak-e :D
2018. febr. 6. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!