Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan a sírás kerülget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan a sírás kerülget szakítás után mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ő jár az eszembe. Tudom hogy én is hibáztam de nagyon szeretem és hiányzik. Azt mondta hogy sosem leszünk többet egy pár
2018. febr. 6. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Sírd ki magad egy ideig, ez természetes dolog, nem kell ezt elfojtani otthon, esténként.

Meddig voltatok együtt?

2018. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 évig :(
2018. febr. 6. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég.

Ajánlom figyelmedbe ezt:

[link]


Ezen, általában az ember végig megy.

Ha teheted, vegyél ki szabit, hogy ki tudd sírni magadat.

Ezt nem hiszem, hogy el kéne fojtani.

2018. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Raadasul te vagy a pasi? Vmivel le kell foglalni magad. Munka vagy segits a barstaidnak vagy segits kutyamenhelyen. Sportoljal.
2018. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Mi 2,5 évet voltunk együtt, 2 hónapja külön vagyunk. Még mindig baromi nehéz, nem tudom mikor lesz vége a szenvedésnek. Éld át a fájdalmat, ne akard átlépni a gyászt. Én azt nem tudom felfogni, hogy valaki mással lesz majd boldog, és talán pont azért, mert a mi kapcsolatunkban elkövetett hibákból tanult. Ezt igazságtalannak tartom valahol, de nem tudok ellene mit tenni. Az első hetekben én ki sem mozdultam, csak egymagam ültem/feküdtem a szobában, tv-ztem, gépeztem (dolgozni azért eljártam). Pár hét elteltével, ugyanúgy szarul voltam, de elkezdtem kicsit eljárkálni, sportolni. Most annyi változott, hogy már tudok mosolyogni, sportolok sokat, de ez csak a felszín, legbelül egy hatalmas űr van bennem. Kitartást.
2018. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!