Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre figyelnem kellene? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre figyelnem kellene? Miert csinalja a nő?

Figyelt kérdés
A baratom,elottem osze jart egy hazas novel,akinek ket gyereke van,vegulis nem lett semmi belole mert a no a gyerekek miatt nem hagyta el a ferjet de a baratom komolyat akart vele,ugy h a no ferje a legjobb baratja a paromnak.Eleinte is zavart a tortenet de az a no minden kepet likeolja meg azt is amin ketten vagyunk a baratommal,sot az egyik ala oda is irta hogy gratulal....most nemreg meg talalkozott vele a baratom,azt mondta a no neki hogy az orchidea amit adott meg mindig viragzik....nem tudom de ugy idegesit,miert csinalja?

2018. febr. 6. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy kedves régi ismerőse, akivel jó viszonyban van, például? Miért kéne ennek idegesítenie?
2018. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mint embert, nagyon szereti a férfit. CSak mint barát. Van ilyen. Ha a közös képeteket like-olja, akkor szerintem nem akarna már a pároddal összejönni.

Van olyan, hogy emberek, mint embert megkedvelik a másikat.

Ennyi.

2018. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, hogy a párod a barátja feleségét kezelgette? Ez azért elég érdekes szitu.

Akkor nem volt együtt a férj és a feleség??

2018. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De igen egyutt voltak,sot a hazassag meg megy de allitolag akkor egy ilyen holtpont volt,mert a ferj nem foglalkozott a novel.Es a nő athivta a baratomat,vezarta az ajtot es lenyomta,azutan ket honapig ez ment,mikor a baratomat megkerdeztem,meg a kapcsolat elejen nagy buszken azt valaszolta hogy:en kitudtam elegiteni amig a ferje nem-mondom:es nem zavar hogy a legjobb baratod?-ugyse tudja meg soha -ez volt a valasz
2018. febr. 6. 12:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg a baratomat kertem h tiltsa legalabb le h ne lassam es az volt a valasz h:mindenkit lekell tiltsak aki likeolja a kepemet?-nagyon vedi azt a not nah
2018. febr. 6. 12:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megbeszélheted vele, hogy nem vagy túl nyugodt, hogy a nő még a köreiben van, és neked talán jobban esne, ha tiltaná, törölné közösségi oldalról, és ha nem muszáj, nem találkozna vele. De ezt nem minden férfi viseli jó. ha így beleszól a párja az életébe, nem tudom, a te pároddal mennyire lehet ezt megbeszélni.

Azért kicsit felfordult a gyomrom.. A barátjával ezt meg tudja csinálni..

Nem biztos, hogy totál megbíznék én ebben a nőben, vagy kettejükben, de nem akarom az ördögöt a falra festeni.Végül is a ő meg a férjét a férje barátjával csalta, az se semmi.

2018. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem akartam kimondani de tenyleg zavar...nem is zavarna maskepp de volt ez hogy igy valaszolt,buszke volt ra-a masik meg az az orchideas dolog az ugy volt hogy allitolag a barataival elment azt mondta s kozben ehhez a csaladhoz ment mert allitolag a baratja athivta,es kimaradt estere,telefon kozelben se volt de en biztam benne,kesobb meg veletlenul elszolta magat es akkor derult ki
2018. febr. 6. 12:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még érez a nő iránt valamit. Főleg, ha a nő volt, aki visszautasította őt, és döntött a régi családja mellett. Lehet. ..De ezt én innen nem tudom.
2018. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

A helyedben nem a növel lennek elfoglalva...

Nem szeretnek itelkezni, de parod jellemeröl az en szememben eleget arul el, hogy baratja felesegevel fekszik le.


En sem vagyok eppen a hüseg mintapeldaja es hasonlo helyzetre mar lett volna alkalmam (raadasul tenyleg vonzo a nö es szikrazott köztünk a levegö), de ez az a hatar, amit sosem tudnek atlepni, hogy ne kerülgessen a hanyinger, amikor tükörbe nezek.


Ilyen mentalitassal te, szerinted mire szamithatsz? De talan -ugyse tudod meg soha -

2018. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen...engem is zavar hogy kepes volt megtenni,le is szidtam ezert-hogy ez gusztustalan es mocskos dolog-de az volt a valasz hogy:de ha a masik is akarta?es ugy nezett ki hogy elvalnak?-ugyhogy szerintem nem erti hogy miert nem szabad vagy nem tudom....
2018. febr. 6. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!