Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom tobbszor is agresszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom tobbszor is agressziv hozzam. Ha kiprovokalom ha nem ez elfogadhato? Nem neveznem inkabb kiprovokalasnak reszemrol.

Figyelt kérdés
19eves lany vagyok, baratom 21.Ma pl. Elmentem szoliba lyukas oramban.hazaertem meseltem neki boldogan h barna leszek, vonzobb leszek szamara stb. kiakadt mivel h en nem szoltam neki arrol h en szolizni voltam, kiemelte h fehernemuben meg milyen jo nekem stb. Miutan tobbszor kiemelte h fehernemuben(mert miben masban szoliznanak az emberek+nem latja senki a szolizo embert) elnevettem magam es negkerdeztem h neked most az a baj h nem szoltam vagy az h fehernemuben voltam egy olyan helyen ahol nem lat senki?? Nevettem mert viccesnek talaltam a helyzetet. Erre o: fogjam be a pofam ne nevessek majd a nyakamat megszoritotta ugy rendesen. Ez nem az elso eset, multkor is jo kedvem volt akkor meg azert ugyan ezt tette. Szerintetek?? Megmondtam neki h az eroszakon kivul mindent elviselek.

2018. febr. 6. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu kérdés vagy nagyon buta vagy. Ha már most a nyakadat szorongatja mi lesz később .. Tipli amilyen gyorsan csak lehet.
2018. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
MENEKÜLJ.
2018. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
És ez számodra komolyan kérdés? Jó Isten, gyere le! Hagyd ott ezt a palit amíg tudod...
2018. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem elfogadhato. Minden ilyen faszt azonnal ki kell dobni. Neked meg ketseged van? Ostoba phaszok.
2018. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Milyen ostoba egy palid van, de vigyázz, nehogy rád is ezt süssék, ha sokáig mellette maradsz. Agresszív bärom a srác.
2018. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom Neked,hogy rajtam a szoliban még fehérnemű sincs, és a pasim részéről sosem merült fel az a kérdés,hogy miben is vagyok?

Szerintem ez egy álprobléma, teljesen mindegy,hogy hol váltál, miben voltál, a pasidnak rossz kedvbe van és ennyi.

Viszont a kezét törném el ha a nyakamhoz nyúlna, aztán kidobnám, ez nem kérdés.

Ennyi idősen mi következik majd ezután ha most így viszonyul Hozzád?


Nincs olyan,hogy kiprovokálod, szó sincs ilyenről, az a legalja, ha egy pasi bánt egy nőt.

2018. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek es pont 3 napja haza is koltoztem (mert egyutt lakunk) es utana meg visszajottem mert nagyon szeretem es nem birtam nelkule. Viszont igy tenyleg nem mehet tovabb.
2018. febr. 6. 18:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tűnés tőle. Majd csak jön valakink értékeli, hogy szolizol neki. Nekem egyszer szorongatná meg a nyakam, vagy gondolna rá és szóba se állnék vele többet...
2018. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

" fogjam be a pofam ne nevessek majd a nyakamat megszoritotta ugy rendesen." - ehhez visszaköltözni?

Leszel még újsághír....

Nagyon szereted, az t fel tudom fogni - és te azt, hogy ez elmebeteg?

2018. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
"Megmondtam neki h az eroszakon kivul mindent elviselek." Nagyon ügyes vagy. Ezt mind megmondtad? Bele a szemébe? Nahát? (Ennyire áldozat tipus vagy?????)
2018. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!