Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg minden gazdag pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden gazdag pasi csak a szexet akarja? Tényleg azt hiszik a pénzükkel mindent megoldanak, elérhetnek? Nem fontos számukra a belső érték?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi számít gazdagnak??

Amúgy vannak kivételek, csak mivel a Nök 98%-a a pasinál, ha meglátja mennyi pénze van, akkor mint valami mágnes hozzá tapad. Szerinted így lehet elöítéletek nélkül kezelni az embereket?!

2010. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van...
2010. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha az anyagi háttér ismerete nélkul ismerkedsz meg vele, csak kesőbb jössz rá az anyagi hattérre, akkor valóban nem a vagyonra hajtasz
2010. jún. 7. 12:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a gazdag pasi akkor fog értéket nézni egy nőben, ha harcolnia kell érte. de mivel egy rakás nő tálcán kínálja neki magát, így nem harcolászik.

és ha szerelmes is lenne, biztos akadna akkor is, aki rámászik és a pasik ha sokáig vannak "nyaggatva" ey idő után beadják a derekukat.

szóval a gazdag pasiknak így nemhiszem, hogy szerelmi kapcs-aik vannak, vagy ha igen, az hosszasabban fennt tudna állni.

2010. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok.

Maradjunk annyiban, hogy amint egyes Nök megismerik jobban azt a féfit, aki az átlagnál jobban él, nagyon különleges Nönek kell lennie, hogy ne befolyásolja.

Másrészröl, aki csak megdugni akarja a Nöket az nyíltan fog felvágni a pénzével, aki pedig egy komoly kapcsolatot keres az Úriember módjára fog viselkedni. Azért van különbség pénzes és pénzes ember között.

2010. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

huh..nekem sose volt gazdag pasim,egészen 1évvel ezelőttig.

...és nem véletlen,...sajnos nem tudtam jól érezni olyan pasik közt,akikről tudtam,hogy nem jönnének velem el ide-oda (moziba koncertre akárhova)vagy nem tudnának meghívni egy piára se..:((( de sokáig sajnos így ment,és le is néztek amiatt,h nekem jobb volt a hátterem.Aztán egyszercsak megismerkedtem egy fiúval,aki nagyon vicces és sármos volt,viszont kishitű.Nagyon megszerettem,és pár találkozás után rájöttem,h barátságból képes meghívni erre-arra...hát szerelem lett a vége,és nem kis plussznak számít,h ugyanolyan jó anyagiak között vagyunk!(a gazdag szót nem szeretem :D )

2010. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
/utolsó vagyok./13:39: tök igazad van!az én barátom próbálta titkolni,ahogy én is előtte...
2010. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:23nak...

egy mo.c.skos k.ur.v.a vagy, hogyha neked ennyire számít a pénz. menj inkább és nyalogasd az x6os bömi válltógombját, az a nekedvaló.

2010. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én eddig 3 gazdagnak mondható sráccal kerültem közelebbi kapcsolatba. mindegyiknek az volt a véleménye, hogy mit meg nem adnának egy normális, egyszerű lányért, aki nem a pénzükért akar velük lenni.

szerintem amit írsz, az azokra jellemző, akik vagy nagyon fiatalok vagy hirtelen gazdagodtak meg a szüleik és elszálltak maguktól meg a redvás pénzüktől.

2010. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 14:23 pont olyan, mint a volt barátnöm, egy pénzéhes kis kurv@.
2010. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!