Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a barátom undorodik tőlem amikor menstruálok?

Figyelt kérdés
Nem undorodik, csak taszítja az ami a menstruáció során a testemmel történik. Mivel nem szokott „extrém” módon meglenni, nem értem miért olyan lehangoló... Engem ez rosszul érint, mivel én ugyanúgy kívánom őt mint általában, de ilyenkor teljesen elzárkózik tőlem. Ő megvan arról győződve, hogy ezt nem tűri semelyik fiú az ágyban... Szerintetek?

2018. febr. 9. 12:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Hat, en no vagyok, nulla fajdalommal menzeszkor (legtobbszor eszre sem veszem, hogy megjon, csak elore keszulok, mert szerencsere pontos), de sosem engednem ilyenkor a szeretkezest. Egyreszt valoban undorito ott "tapicskolni" a verben, masreszt meg rendkivul veszelyes is. Gondolom, ezzel az oldalaval meg nem vagy tisztaban. Nagyon komoly fertozeseket lehet igy bekapni.
2018. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%
Nincs egyedül... szerintem sok férfi van ezzel így. Nyilván vannak, akiket nem zavar....te amúgy pl. szopogatnál egy " belülről" vérző péniszt?
2018. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

A többség úgy gondolkodik, mint te, és nem úgy, mint a barátod.

Egy exem volt, aki ugyanezt előadta, meg hogy az exeinek természetes volt, hogy akkor csak orál az ő részére. Akkor mondtam, hogy lehet indulni hozzájuk...

2018. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%

"Szerintetek?"


Szerintem meg hülye/nagyon fiatal még! bocs. Én nekem ha van párom és nem tol el, akkor nagyon szívesen ölelem, "kézrátétellel gyógyítom" stb. :)

2018. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%

Engem a barátom olyankor is ugyanúgy kíván, tudom, hogy nem a legegészségesebb, de szexelni is szoktunk, ha nem fáj a hasam. A mosdóból meg úgy kell kitessékelni, mert kíváncsi lenne :D Ha meg fáj a hasam, akkor simogatja, puszilgatja. Nagyon szeretem, hogy így törődik velem.

Persze azt is megértem, ha valaki olyan, hogy nem bírja a vért/gondolatot, d rosszul esne, ha így kezelne, hogy látványosan undorodik tőlem... biztosan beszélnék vele, hogy bánt ez a dolog

2018. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%

Van, akinek ez nem fér bele. Tök érthető. Nem túl csábító a látvány szex után, azt még nőként is be kell vallani. És körülményes is szerintem, hogy ne úgy nézzen ki minden, mint a Kill Bill-ben.

De nincs igaza egyébként, van olyan férfi, akinek ezzel semmi baja nincsen.

2018. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

*ok látom a hszeket, leesett, szexről van szó... Hát én simán csak támogatásra gondoltam első körben... ehh :)

Na ha már szex, akkor volt olyan is mint abban a mondásban, hogy a jó katona... :))) De persze sok fertőzési veszéllyel járhat!

2018. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%

Nő vagyok, tőlem nem undorodik ilyenkor a barátom, többször akart már így szexelni, de én az első válaszoló által leírtak miatt sem akarom ilyenkor.

Fogadd el, hogy neki ez nem tetszik, tiszteld a döntését.

Mondjuk ez a duma, hogy nem tűri egyetlen fiú sem az ágyban baromság, elég sok ismerősöm "csinálja" olyankor is, pedig nem túl egészséges.

2018. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
37%
Fiatal, hulye, nem tom. Egy baratomat sem zavarta a mensi.
2018. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
24%
Tevedes. Nem veszelyesebb, mint maskor s szex.
2018. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!