Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mért nem akarja kirakni fb-ra, hogy kapcsolatban vagyunk, ha előző barátnőjével ki volt rakva? Se kép nincs kint rólunk sehol (insta, fb) mért lehet ez?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, kicsit zűrösen ment el a dolog, de (jó igazából azt se tudom lesz e ebből komolyabb pont az ilyen dolgai miatt)..

Barátnőjével évekig együtt voltak, nem tudom mikor rakták ki, de kint volt. Viszont azt mondja nem szeretné mindenkivel megosztani mi történik vele ezért nem írja ki. De ha én ki akarom kirakhatom, majd vissza igazolja.. ezt mondta.

Instán is az embereknek minimum a párjuk nevének a kezdőbetűje kint van, nekünk ez sincs, se egy kép.

Engem nagyon el tudnak bizonyítani az ilyen dolgai, én ezért sem rakok ki sehova semmit. És amúgy is rossz érzés lenne ha egyoldalú lenne a dolog.

Mért csinálhatja ezt?

18L



2018. febr. 9. 18:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy szüleit ismerem, nekik azonnal bemutatott meg családjának. Barátaival is tudatta hogy együtt vagyunk. Ha társaságban vagyunk is ad puszit, fogja a kezem.
2018. febr. 9. 18:11
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem attól fog jól működni meg nem azzal fog felvállalni ha mindenhol kiposztolja kivel van és mióta. Ő nem szeretné, lehet az előző kapcsolata során kapott olyan negatív reakciókat neten amiket most elkerülne.

Nekem kicsit önzőségnek tűlik a te nézőpontod, hogy ő nem akarja, de te akkor is kirakatnád vele.

Plusz azt nézve, hogy te sem tudod komoly lesz-e vagy sem megint azt mutatja, hogy nincs értelme kirakni, legalábbis addig biztos nem amíg nem lesz biztos a dolog.


Régen sem volt a szüleinknek kiposztolva, nem is lehetett volna mégis házasság, gyerek is lett (nyílván van akinél nem, helyzetfüggő, de most nem is ez a lényeg) ne ez legyen a döntő szerep egy kapcsolatban..:D


20L

2018. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

''Instán is az embereknek minimum a párjuk nevének a kezdőbetűje kint van, nekünk ez sincs, se egy kép. ''

Kicsit eltévedtél. Ez a felnőtt kategória...

2018. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem rakom ki facebookra,hogy kapcsolatban vagyok, hogy miért... Mert nem ott élem az életemet, nem tartom fontosnak, ettől függetlenül fel vállom a társamat (nem bujkálok vele, nyilvánosan mutatkozok vele...sőt nagyon is örülök és boldog vagyok, hogy egy ilyen lány van mellettem), barátaim és szüleim is ismerik.

26/F

2018. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
2018. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Meh...
2018. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez a FELNŐTT párkapcsolatok, kicsim :)
2018. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha három hónapja vagytok együtt és már zűrös, akkor mit akarsz kirakni? Valószínűleg meg akarja látni hogy lesz-e ebből hosszútávú dolog mielőtt az egész világnak kikürtöli. Mi is úgy 10 hónap után tettük ki facebookra, instagramon továbbra sincs semmi. Talán neki egy képe rólam, az is 11 hónap után ment ki. Az azóta eltelt 4 hónapban ez kicsit sem változtatott a kapcsolatunkon.

Tulajdonképpen ha a barátai és a szülei előtt vállal, miért szeretnéd hogy kint legyen facebookon meg instán? Csak mert "mindenkinek kint van"? És akkor neked miért kell kitenned?

2018. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt írod "azt sem tudom lesz ebből komolyabb". Na ezért. Elég gáz, mikor az ember kirakja, hogy kapcsolatban 1 hónap múlva meg egyedülálló, aztán megint kapcsolatban majd megint nem. Majd, ha biztos lesz benne kirakja ő is.
2018. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!