Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz vagy Hamis?!

Figyelt kérdés
Egy 24 éves lány vagyok lassan 1 éve leszek együtt a párommal ,ami nem mondható egy felhőtlen egy évnek ha azt nézzük,hogy ilyenkor mindennek rozsaszinnak kellene lennie . A parom és én elég különböző személyiségek vagyunk , szeretjük egymást de rengeteget is harcolunk egymassal. Mindketten kint élünk külföldön de nem együtt ..ő havonta hazajar mert hianyzik neki a család a baratok míg én inkább ritkábban évente 2x ..hétvégén tudunk csak talalkozni mert nem egyidőben dolgozunk és kb 30kmre lakunk egymástól , es sajnos van hogy úgy alakul hogy hétvégén se tudunk mert vagy hazamegy vagy a baratok kijönnek hozza vagy éppen mindig valami van ami engem azért eléggé megvisel hiszen én már vagynek arra hogy egy komoly kapcsolatot kialakitok valakivel , osszekoltozes stb .. de mikor erről szó van o mindig úgy fogalmaz, hogy én miattam kell változtatni a helyzeten öt nem zavarja hogy ennyiszer talalkozunk meg ő elvan (persze hianyzom neki állítólag ) de ő elvan ha most 2 hétig nem talalkozunk ..tényleg vannak ilyen típusok akik szerelmesek de mondjuk nem igazán mutatják ki vagy , akárhogy nézve nem normális ?
2018. febr. 9. 20:02
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne neked ha elhagynád és olyasvalakit választanál párodnak aki értékel, szeret és tényleg hiányzol neki ha távol vagytok. Én is voltam szinte ugyanilyen helyzetben és kiderült hogy még két nője van rajtam kívül... Aki tényleg szeret az nem nyugszik bele hogy nem láthat, főleg nem az első egy évben. Ezt nem csak saját tapasztalatból mondom.
2018. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez esélytelen kapcsolat! :(
2018. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor valoszinuleg nem én reagalom túl .sajnos ez állandó vita téma köztünk így nem hiszem hogy meglehet vele beszélni .
2018. febr. 9. 21:20
 4/4 Hans Pötterman ***** válasza:
Sajnos nekem is úgy tűnik,hogy nem értékeli kellőképp az Ön szeretetét. Ha nem így lenne,nem férne bele ilyen könnyen 2 hét találkozás nélkül.
2018. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!