Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy van egy lány akivel eggyut voltunk kb fél évig. Indén lettunk osztálytársak és nagy szerelem volt első látásra.


Az elejen nagyon jo volt minden, aztán valami megromlott koztunk és szetmentunk és nem is beszeltunk pár napig! Aztán megint elkeztunk beszélgetni és talalkozgatni is sulin kívül, mikor iskolába vagyunk akkor is szemezunk folyamatosan és iskolába és utánna is egész nap beszelgetunk messengeren!


Az iskolába messengeren kívül nem nagyon szolunk egymáshoz, viszont amikor feljon hozzank vagy én megyek hozzájuk, akkor egybol elkezd szeredgetni, puszilgat csokolgat, és szex is van, es este pedig mindig hozzámbujik! Mindig mondja hogy nagyon szeret,( és én is őt), és ezt is szokta írni! Ez majdnem egy honlapja igy megy, sokszor osszejárunk heti 4x is akar hétvégén is!


Hogyha tényleg ennyire szeret és nagyon sokszor mondja is és érzem hogy nem csak mondja, és ő ölelget és szex is van szinte mindig, és eggyut vagyunk szinte mindig akkor miért nem akar velem megint osszejonni, mert azt mondta neki egyenlore jo igy!


Helyesirásert bocsi, telefonrol irtam, és csak értelmes válszokat kerek, koszi! 19/f



2018. febr. 10. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már járás

Meg kéne beszélni, hogy most mi van

2018. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen megbeszélni? Ez nem a tini kategória, hogy ha kimondjuk, járunk, ha nem mondjuk, nem járunk.

Én csak azt nem vágom, hogy miért mindig a messengeren beszélgettek? élőben nem megy?

2018. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat iskolába inkabb csak messengeretünk, persze beszelgetunk szunetekbe élőbe is, de inkább iskolán kívül szoktunk beszélgetni élőbe
2018. febr. 11. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!