Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Spúr a pasim?! Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spúr a pasim?! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal és nem tudom eldönteni, hogy tényleg spúr vagy csak ennyire spórolna... Olyan kijelentéseket tesz, hogy jaj ő nem szokott otthon csak tusolni, mert ha a kádban engedné meg a vizet akkor az sokkal drágább és nem akar vizet pazarolni (nem, nem arra gondolok, hogy mindennap teli engedett káddal fürödjön az ember, de néha jól esik egy fárasztó nap után félig engedni és "wellnesselni"). Meg hogy ő nem megy el fodrászhoz, mert az túl sokba kerül inkább otthon nyírja a haját. Ha inni megyünk akkor órákig hallgatom előtte, hogy mennyire sokba kerül egy kocsmázós este. A múltkor pl találkoztunk és magának vett két csokit, amit simán benyomott, de nekem már egyet sem (ami azért fáj, mert fordított esetben én mindig viszek neki is valamit). Illetve sokszor alap dolgokra mondja, hogy mennyire drága, mikor ilyen teljesen egyszerű dolgokról beszélünk. Sőt sokszor felhozza témának a pénzt is mások előtt is. Pl. büszkélkedve mondta, hogy egyszer az apja talált egy vadkacsát, amit talán lelőttek,de még "friss" volt és inkább hazavitte, hogy főzze meg az anyja... Csak nekem tűnik spúrságnak az ilyen dolog? Én vagyok nagyon anyagias vagy szerintetek sem normális?

Hozzáteszem, hogy ezt totál otthonról látta, a szülei brutálisan belenevelték. El lehet ezt valaha hagyni egyáltalán?


2018. febr. 10. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg nagyon rá van erre görcsölve. Lehet beszélned kellene vele. Sajnos az ilyen mindig benne fog maradni, h mindennek utána szàmol :/
2018. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zoli780806 ***** válasza:
73%
Rúgd ki. Idegesítő lehet.
2018. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát figyeld a végső stádium ebben az, amikor elmentek valahová majd és véletlen rájön a nagy wc-zés és még azt is inkább a bokorban végezné el, mint hogy kiadjon 200ft-ot a wc-re. Ha ez előjön és így csinálná, ahogy írom , akkor menthetetlen. Egyik haverom ilyen! Annyira sajnálja mindenre a pénzt, hogy fáj nézni az említett esetben is ő a bokrot választotta azzal a kifogással, hogy olyan lett volna neki kiadni azt a 200ft-ot, mintha a fogát húzták volna ki... de a pasid is kb. így tenne én ezt mondom neked így ismeretlenül is!
2018. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

nem egy haverom ugrott be hirtelen aki nagyon kicsinált minket az ilyesmivel.

időnként tartottunk kocsmakeringőt,ami annyi,hogy elmegyünk egy csomó szórakozóhelyre és mindenhol iszunk egyet és a kört 1 valaki fizeti.

és akkor a 6.helyen ittuk volna a 6. kört erre nem akart fizetni sokadik alkalommal sem,pedig nem keres sza-rul.

utána rászálltunk és hasonlóan hozzád spúr getci lett a beceneve addig amíg észbe nem kapott.

2018. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
az élet drága
2018. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Tusol, otthon vágja a haját és nem akar kocsmázni? Ilyen egy megátalkodott zsugori embert még nem hordott a hátán a Föld...
2018. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha te nem ezt láttad otthon,nem vagy rugalmas a végtelenségig és ez zavar,egy perccel ne pazarolj rá többet! Később csak még nagyobb viták lesznek a pénz körül,ha még pazarolsz rá az életedből.
2018. febr. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyuci pici fija és egyes gyerek... Inkább ez a baj
2018. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Soha nem fog megváltozni szerintem... Nem egy átlagos dolog de elég gyakori hogy egyes emberek tényleg legalapabb dolgokra sajnálnak 5 forintot. Teljesen beteg dolog ez... Egy csomó ideig ezt fogja csinálni aztán vesz valami tényleg nagy baromságot jó drágán és mutogatja majd mindenkinek hogy milyen szép meg mennyibe került...

Abszolút lehetetlenségnek érzem az ilyen emberekkel anyagilag zöld ágra vergődni...

2018. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem spórolás... fillérb_szuó senki. Az a csokis dolog nagyon gáz, de, hogy mindenről a pénz jut eszébe, az egy kicsit beszűkült tudat.
2018. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!