Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a páromat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a páromat hogy változtasson az étrendjén, és hízzon picit?

Figyelt kérdés
A barátnőm 174cm magas, és kb. 60-62 kg körül szokott mozogni. Nagyon csinos így is, de szerintem picit vékonyka, és talán jót tenne neki ha 3-4 kilóval több lenne. Már csak azért is gondolom ezt, mert kilátszanak a bordái, ami olyan érzést kelt bennem, mintha nem enne eleget, és koplaltatná magát valami miatt. Még akkor is ha tudom, hogy ez nem feltétlenül van így. Szerintetek egészséges ez, vagy vegyem rá hogy menjünk el picit sportolni, és mellette biztassam hogy egyen többet? Ha igen, hogy érdemes ezt közölni? Nem szeretném hogy sértődés legyen a vége.
2018. febr. 11. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
174/62 egyszerűen tökéletes. Addig vigyázz rá, míg le nem pattintja rólad egy pasi, aztán nézegethetsz.
2018. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen normalis adatai vannak, erosen ketlem, hogy tul vekony lenne. Ha nem tetszik, kereshetsz mar eleve kover not, van beloluk is sok.
2018. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gál Zoé ***** válasza:
10%
Vegyél neki finom kajákat!
2018. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is rendben van, sőt, ha ennyivel kilátszanak a bordái, akkor inkább izmos, mint zsíros.


Hagyd békén, a súlya átlagos.

2018. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Valóban csinos, és remélem sokáig együtt leszünk még. Az biztos, hogy vele volt eddig a legjobb, és szeretném hogy így maradjon. Csak furcsa látni a bordáit, és tényleg olyan, mintha miattam koplaltatná magát. Lehet hogy ez csak egy olyan apróság, ami éppen engem zavar, és semmilyen jelentősséget nem kellene neki tulajdonítani.
2018. febr. 11. 10:12
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
En ugyanilyen magas vagyok, vekony, de formas, es 55 kilo korul. 60 kiloval mar konkretan ducinak ereznem magamat, 65-tel meg aztan mar vegkepp borzasztoan ereznem magamat a boromben, pedig semmilyen etkezesi zavarom nincsen, es imadok enni. Ne akard megvaltoztatni. Ha nem tetszik, akkor lehet mast valasztani.
2018. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a te ízlésed, hogy zavar, hogy kilátszik a bordája. Ha ő jól érzi magát úgy, ahogy, akkor ne akard már megváltoztatni. Egészséges a súlya, inkább a fejedben rendezd ezt le.

180 vagyok 70 kilóval és nekem is kilátszanak a bordáim. Valahol ez genetika is, pl a kulcscsontom is kiugrik, ettől "alultápláltnak" tűnök. Az arcon és a háton látszik a legjobban, mennyire egészséges valaki, nem a bordáin.

2018. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom hogy 174/60-nal alultáplált lenne. Nagyon hasonló alkat lehetek, 172/58 volt a legutóbbi amikor mértem. Fogyni szeretnék mert pocakom van, de a bordáim nekem is kilátszanak, pedig az én étrendemet még nagy jóindulattal se lehetne koplalásnak nevezni. Ez nagyon nagyon messze van a koplalástól. Hagyd hogy olyan legyen ahogy jól érzi magát.
2018. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szállj le a súlyáról!


Én is vékony vagyok, eszek sokat, és meg tudok őrülni azoktól, akik plusz tömnének.

2018. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!