Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavarna ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna ha a barátotok más nővel járkálna edzőterembe?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze. Max akkor nem, ha oviskori barátnője.
2018. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De csak tanácsokat osztogatnék neki, hogy mit hogy csináljon, nem csalnám meg.
2018. febr. 11. 11:55
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Engem zavarna. Ha személyi edző lenne és ez lenne a munkája, akkor lehet, hogy kicsit másképp állnék a dologhoz (leginkább úgy, hogy nem jövök össze személyi edzővel, de ez most mellékes), de csak úgy "baráti alapon" semmiképpen sem nézném jó szemmel.
2018. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nagyon zavarna.
2018. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Zavarna. Akár mehetnénk ketten is hiszen én is sportolok. Szokták mondani, hogy akik közösen sportolnak azok együtt maradnak vagy valami ilyesmi :D Nem véletlenül szerintem.
2018. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Próbálom elképzelni, mivel a barátom nem jár edzőterembe.

Ha Hirtelen a semmiből jön a csaj, akkor kiakadnék. Ha már eleve ismeri, akkor oké lenne a dolog. Persze zavarna, de tolerálnám. Pl ha kitalálná h hetente eljár edzeni az egyik csajjal a ping pong csapatból, akkor azt mondanám h menjen.

Nyilván segítené a dolgot ha ismerném a csajt és tudná, hogy járunk.

2018. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell ehhez senkivel sem sehova jarogatni. Minden le van irva a neten, edzos boltokban az eladok tobbsege hozzaerto es segitokesz, ahogyan a teremben is vannak emberek, akiknek ez a szakmajuk. A kerdes inkabb az hogy miert akarsz ezzel a lannyal ilyen formaban idot tolteni?
2018. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Bár nem vagyok féltékenykedős, bevallom, nem tapsolnék hozzá. De bízom benne ennyire, hogy az ő részéről ne aggódjak, de a csajba már nem bíznék. Max ha ilyen 10 éves barátság. mert hát, mindenki magából indul ki, nekem is vannak fiú barátaim, és egy mp-ig sem gondoltam soha de soha másképp rájuk.
2018. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem abszolút nem zavarna. Én nem sportolok és a barátom sem, viszont mindkettőnknek van hobbija és vannak barátaink, szívesen barátkozunk újonnan megismert emberekkel is és eljárunk ide-oda külön is. Nálunk ebből sosem volt probléma.


Ha elképzelek egy ilyen szituációt, hogy mondjuk a párom rendszeresen edzőterembe jár és elmeséli, hogy van egy lány, akivel mostantól együtt fognak járni, mert beszélgettek, jóban vannak és megkérte, hogy segítsen neki, akkor én erre azt mondom, hogy az tök jó, akkor legalább nem egyedül mész, van kivel beszélgetni és rendes tőled, hogy segítesz neki, ennyi. Ha pedig már régóta ismeri, barátok, kollegák vagy ilyesmi, akkor pedig végképp nem zavarna.


Én is sokszor beszélgetek idegenekkel a munkám vagy a hobbim kapcsán és már többször volt olyan, hogy jól elbeszélgettünk, beültünk meginni egy kávét. Vannak, akikkel azóta is jóban vagyunk és, ha összefutunk, akkor mindig beszélgetünk. Én valahogy nem szeretem azt, hogy mondjuk rendszeresen járok egy közösségbe, de egy szót nem szólok senkihez, fogalmam sincs, hogy ki kicsoda stb., mert nekem az úgy tök unalmas, személytelen, furcsa, még akkor is, ha alapvetően nem barátkozás vagy ismerkedés céljából vagyok ott. A párom is ilyen típus, ő is nagyon közvetlen, barátságos mindenkivel. Szerintem semmi nem tiltja meg, hogy az ember akkor is barátkozzon, ha már van párja. Persze, velem is volt már olyan, hogy fel akartak szedni, de szerintem ezzel nincsen baj, hiszen egy idegen mégis honnan tudná, hogy foglalt vagy vagy sem. Szerencsére van szám, van hangom és meg tudtam neki mondani, hogy nem szeretnék tőle semmi többet, mert nekem van egy párom. Ezt az illető vagy elfogadja és azt mondja, hogy jó akkor csak tegyünk úgy, mintha ez meg sem történ volna vagy azt mondja, hogy ő nem így gondolta, többet szeretne és elköszön. Rosszabb esetben nem fogadja el és továbbra is nyomul, de akkor pedig én állítom le és otthagyom. A páromban én abszolút megbízok, ha hasonló szituáció van, akkor ő ugyanígy tesz. Nem aggódom amiatt, hogy megcsal. Ha folyton ezen rugózna az agyam, akkor abba bele is hülyülnék és nem látnám értelmét a kapcsolatunknak.

2018. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Zavarna. Hogy a te csajodat zavarná-e, azt mi nem tudhatjuk.
2018. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!