Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? 23F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? 23F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel és 2 barátunkkal (akik szintén egy pár) sűrűn járunk bulizni egyutt. Amikor a párom eleget ivott, a másik srácra(haverunkra) mondhatni rányomul, egész este fogják egymás kezét, ölelkeznek, a srác a derekát fogdossa, és elvonulnak beszélgetni elég sűrűn. A másik lány barátunk általában annyira taccsra vágja magát hogy észre se veszi hogy a párja az én barátnőmmel milyen jól elvan. Szóltam mar többször nekik hogy elég jól elvannak, onnantól békén hagyják egymást, de a következő alkalommal ugyanez. Kb 2éve ismerjük őket a barátnőmmel. Nem volt köztük még semmi, mert amikor elvonulnak szemmel tartom őket azért.

2018. febr. 11. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem hogy józanúl egymáshoz sem szólnak. Még köszönni se köszönnek egymásnak.
2018. febr. 11. 15:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Párcserés szex érik....
2018. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Én kidobnám.

Vagy te kivárod, hogy dugjanak is az orrod előtt?

2018. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez kicsit meredek így..

Feltételezem némi vonzalom van a levegőben, az alkohol meg old kicsit a gátlásokon. ( egész este fogják egymás kezét, ölelkeznek, a srác a derekát fogdossa)


Ezt az egész este fogják egymás kezét hogy kell elképzelni?


Nekem sem tetszene a dolog, a barátom már egy hosszabb nézést is észrevesz pl, amit még én sem mindig. (Mondjuk nekem nem is fogják a derekam a haverok, sem a kezemet...) :)

N

2018. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szep sztori. El kellene gondolkozni, hogy milyen barataid vannak, es milyen no mellett tamasztottad le a biciklit. 30F
2018. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!